Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zamontować wannę łazienka od A do Z #6 – remont4youZapraszam do mojego sklepu po profesjonalne narzędzia i gadżety kanału remont4you: https://sklep.remont4you.pl Zostań …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

27 thoughts on “Jak zamontować wannę łazienka od A do Z #6 – remont4you

 1. Nie zapomnij przeczytać opisu 👆
  Tam masz moje media społecznościowe.
  Wpadaj na FB, INSTA, na grupę remont4you na FB. Jak chcesz dołożyć cegiełkę do budowy tego kanału zobacz co oferuje na Patronite 🍻

 2. Cześć, dzięki za filmik!!Czy uchwyty są konieczną koniecznością…?Po zdemontowaniu starej wanny nie było ani jedengo uchwytu(akrylówka z przed 15.lat więc już wtedy uchwyty szły w zestawie).Znam opinie o fachowcu , który to montował i wiem, że nie papudraczył i nie dlatego nie dał uchwytów.Dal natomiast po dłuższym boku wanny profil g-k, przymocował go na Molly i dodatkowo dał pomiędzy płytki a profil jakiś klej mocny(w okół same regipsy) a sama wanna miała sporo albo kleju typu Fix, albo sikikonu.W każdym bądź razie trzymała jak wściekła tak, że przy demontażu złamała się przy ścianie i został pasek akryru doklejony do kafelków.😳😳Reasumując, czy uchywty to mus, czy mogę również wkleić wannę na Mutanta.To nie lenistwo, że nie chcę wiercić na uchwyty ale bardziej zastanawiam się, jak płyta gk i płytki, będą punktowo pracować pod obciążeniem wanny…Mam tak samo jak na filmie, ścianę gk z trzech stron…dodatkowo położyłem płytki na płytki i boję się , że pracująca wanna może przenosić punktowe obciążenia i osłabić klej pod tą moją drugą warstwą płytek…Obt to nie poleciało, mimo kleju elastycznego K4 .Do tego to jest gres i wiadomo jak się w tym wierci😂😂Pozdrawiam

 3. Fajna prezentacja. Co do smarowania uszczelek silikonem, Geberit w swoich systemach dodaje silikon w woreczkach i opisuje w instrukcji gdzie smarować.
  Mnie jednak zastanawia jak zamocować wannę na te metalowe kotwy na kołki gdy wanna zachodzi pod płytki ścienne. Nie bardzo jest jak dojść pod wanną do narożnika wanny?

 4. Mam problem ze szczeliną między wanną, a ścianą. Luka ta jest wypełniona silikonem, jednak po jakimś czasie pod wpływem ciężaru ciała, rozszczelnia się i przecieka. Prawdopodobnie wanna nie została wystarczająco solidnie osadzona. Da się to jakoś rozwiązać bez rujnowania wszystkiego? Już wielokrotnie musiałem wymieniać silikon, ale wiadomo jest to rozwiązanie tylko na chwilę.

 5. Krzysztofie – jak zamontować wannę wolnostojącą, przyścienną? Jak z odpływem? Postawić ją na czymś, zamontować syfon itp. i dopiero położyć? Od korka do rury w podłodze mam ze 120cm i się nad tym głowię jak to się robi. Filmików na Youtubie brak :/ Z góry dzięki za pomoc.

 6. to fugi nie robi się przed ustawieniem wanny?, pod wanna fugi nie bedzie ?
  ten naroznik wykruszony pewnie lekko by był wzmocniony, a nawet jak juz sie wykruszył to mozna bylo to zakleic fuga.

 7. Super pomysł z tym Mamutem na wieszaki !!!!!!!
  Po pierwszej przymiarce odrysowuję miejsca nóżek i daję tam silikon -dość grubo
  ….nie trzeszczy i trzyma

 8. Rawlplug – najbardziej znienawidzone przeze mnie kołki. Nie wiem czy do Castoramy dają wyjątkowy fajans ale praktycznie od 6 wzwyż co druga śruba się ukręca albo urywa się łeb albo strzela w połowie. Duże takie 10 czy 12 to już wiem na 100 % że się urwą przy dokręcaniu. Dlatego jak dla mnie istnieją tylko kołki Fischer albo Koelner.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!