Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Mercedes SLK 230 Kompressor – tu prowadzą wszystkie drogiTanie OC + cashback 150 zł + premia do 2000 zł https://mubi.pl/bonus-zachar-04 W filmy z autami tego typu zwykle dużo się mówi …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

33 thoughts on “Mercedes SLK 230 Kompressor – tu prowadzą wszystkie drogi

 1. Tanie OC + cashback 150 zł + premia do 2000 zł

  https://mubi.pl/bonus-zachar-04

  W filmy z autami tego typu zwykle dużo się mówi o spełnianiu marzeń, ale tym razem pragmatyczne i konstruktywne podejście Szymona wzięło górę nad emocjami. Sprawa jest prosta – wszystkie drogi prowadzą do Mercedesa SLK 230 Kompressor 🙂

 2. Robimy zrzutkę na większą kurtkę/płaszcz dla właściciela, bo w tej ledwo co może ręce zginać. Co do auta to zmęczone życia, lakierowi na pewno przydałaby się polerka.

 3. 1. Sprzedaż odbywała się w DM jednak na fakturze był też przelicznik na Euro. Uznałem że, podanie ceny w EU będzie praktyczniejsze.
  2. Jest to pierwszy, w pełni automatyczny składany, twardy dach w seryjnym samochodzie. Niedopowiedziane.
  3. Mały promień skrętu, lepsze manewrowanie. Mój błąd.
  4. Jest trochę tych innych mercedesów, nawet z lat 60', moj jest najmłodszy w kolekcji. Może kiedyś zagoszczą u Zachara.
  5. Jeśli chodzi o płaszcz…. no cóż brata mam tylko młodszego 😅😅
  Pozdrawiam,
  Szymon
  Właściciel auta

 4. Gratuluję Ci Szymon ciekawego i zadbanego egzemplarza, oprócz tej podłogi która mówiłeś jest do roboty. Ładny i rzadko spotykany kolor auta, zwłaszcza z tamtych lat, gdzie dominowały auta srebrne.

 5. Mówisz Szymon że ten SLK jest dopełnieniem kolekcji domowej. Czyli każdy członek rodziny jeździ Mercedesem. Jeżeli tak to kto w rodzinie jeździ jakim modelem Mercedesa i z którego roku?

 6. Zawsze jak widzę ten model to przypominają mi się czasy grania w "Need For Speed: High Stakes" (lub "Road Challenge", jak kto woli). 😉
  Wolałem SLK od BMW Z3. 😉
  Pozdrawiam! 🙂

 7. Ale kubraczek to chyba z mniejszego brata… 😉
  12:55 – im mniejszy promień skrętu tym lepsza zwrotność, więc chyba jednak ma bardzo mały promień skoro ułatwia manewrowanie w miastach.

 8. Oj z tym pierwszym składanych sztywnym dachem bym się zastanowił, w USA były duże Cabrio ze składanym sztywnym dachem (lata po 2WŚ)
  Ogólnie fajne auto i sam się nad takim zastanawiam

 9. Zachar, co to za odcinki bez Zachara? 🤨Czy Zachar OFF oznacza, że już zawsze będziesz OFF? Tylko na reklamach wskoczysz?
  Kiedyś oglądałem każdy odcinek… teraz czasem wpadnę, stwierdzę "o, Zachara wciąż nie ma", to może sprawdzę za miesiąc-dwa.
  Szkoda, bo taki fajny kanał był 😳

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!