Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

JAK ZACZĄĆ W ASG??? – TANIEMILITARIA.PLProdukty te są dostępne w naszym sklepie pod poniższym linkiem: Okulary ITEK Clear Antifog – PYRAMEX https://bit.ly/377bdI9 …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “JAK ZACZĄĆ W ASG??? – TANIEMILITARIA.PL

  1. Stalkery są fajne ale mają jeden duuży minus czyli czasami jak sie dostanie to kulka nie odbije sie tylko sie rozwali i odłamki kulki se można zjeść

  2. Ej bo nie moge znalesc akumulatora 7,2V a chce kupic replike ,,Pistolet K8C (CM.030 ver.II – TAN) – CYMA'' i nie moge znalesc akumulatora bo w opisie produkty pisze : ,,CM030 firmy CM jest repliką alternatywną dla modeli gazowych. Pistolet ten zamiast gazem napędzany jest [akumulatorem 7,2V] i działa na podobnej zasadzie jak karabiny AEG.'' Prosze o pomoc.

  3. Mam pytanie,bo dopiero zaczynam z airsoftem i więź że to oczywiste ale nie dla mnie i jak to działa z tą baterią i elektryką w replikach?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!