Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Bruzdowanie czyli jak robić bruzdy [VLOG #10]W wolnym czasie od kręcenia raportu z większego zlecenia nagraliśmy krótki vlog pokazujący bruzdowanie potynkowanych ścian …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “Bruzdowanie czyli jak robić bruzdy [VLOG #10]

  1. Niestety po przecięciu skrętek Lan należy zgodnie ze sztuką po prostu wymienić kabel. nie wolno go łączyć w ścianie. Parametry takiego sztukowanego łącza znacznie odbiegają od wymaganych a trwałość połączenia jest po prostu do kitu. Obecnie wymaga się co najmniej spełnienia KAT 5e jednak w większości instalacji KAT6 i KAT6A lun KAT7.

  2. E, bruzdownicą to pięknie idzie. Ja musiałem zasuwać SDS-em, i to takim ośmio i pół kilogramowym o nie za dużej mocy. Szło różnie, ciężko było zachować linię, zawsze gdzieś zeskoczył. Ściany to jeszcze, ale najlepszy sufi, mało łap mi nie powyrywało. No i sam, samiutki, nikt nie pomagał, nie asekurował. Ale jakoś zrobiłem, namęczyłem się i nowa elektryka w mieszkaniu już zasuwa, nie ma ani centymetra instalacji aluminiowej. Męczył się człowiek, pomęczył ale zrobił.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!