Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak przyciągać przewody elektryczne nad sufitem podwieszanym? ciekawy sposób | ForumWiedzyProsty sposób, bez cudowania i straty czasu na przeciąganie przewodów elektrycznych w suficie podwieszanym.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

30 thoughts on “Jak przyciągać przewody elektryczne nad sufitem podwieszanym? ciekawy sposób | ForumWiedzy

  1. Ja u siebie w domu jak robiłem oświetlenie w kuchni i salonie to przeciągałem przewód sztywnym drutem 2.5mm i tak 20 otworów 😅😅 Ale to było z własnej głupoty i braku doświadczenia bo przecież najpierw rozkłada się instalacje na stelażu i nie ma tego problemu 😉

  2. Ja tam przyklejam końcówkę kabla do metra składanego albo wpycham do rurki z ogrzewania podłogowego, wtedy kabel się nie zagina i można przepchać kabel.

  3. a gdyby tak wszystko najpierw zaplanować, narysować sobie na kartce gdzie mają być otwory wypisać odległości względem wybranych ścian, najpierw puścić przewody dokładnie w te miejsca a później po przykręceniu płyty wiercić wg swojego rysunku ?

  4. mało przydatne na cienkiej przestrzenie nad sufitem ,ja to robie zawsze tą cieńką częścia korytka ma 2,5 m jest na sztywna a zarazem podatna na wyginanie że zawsze sie sprawdza ,polecam

  5. świetny pomysł pod warunkiem, że ma się dwa metry ponad sufitem podwieszanym i żyrandol o średnicy pół metra żeby zrobić sobie otwór w suficie na całą rękę. To teraz może poproszę patent na halogen do sufitu podwieszanego na 15 cm 🙂

  6. A jak zrobić jak jest przestrzeni między sufitem podwieszanym a "normalnym" ok 20cm i jeszcze jest wełna mineralna na podwieszanym położona?
    pytam nie przez złośliwość, tylko na prawdę mam taki problem 🙂 Może ma ktoś jakiś pomysł?

  7. WTF. To ile Ty masz miejsca między sufitem podwieszanym a sufitem właściwym? Metr? Ja mam akurat u siebie w kuchni sufit podwieszany ale to na 10 centymetrów, ni uja jest tam wsadzić kij taki długi. To wbrew fizyce.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!