Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak usunąć rysy i pęknięcia ze ścian? Elastyczne masy naprawczeCzytaj więcej o usuwaniu pęknięć ze ścian: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

33 thoughts on “Jak usunąć rysy i pęknięcia ze ścian? Elastyczne masy naprawcze

 1. Pracuję od wielu lat na Acryl Putz i jestem zadowolony. Mają wszystkie gładzie, które są potrzebne w pracy. Łatwe w urobieniu i aplikacji, nie pylą przy szlifowaniu, prosto się po nich maluje

 2. W filmie trochę racji, trochę nie. Na powierzchowne pęknięcia taka forma naprawy jest okej. Natomiast jeśli widzimy, że pęknięcie jest głębsze to sugeruje najpierw dać tynk gipsowy i zatopić siatkę. Później wypełnić całość gładzią szpachlową. Jeśli głębokie uszkodzenie będziemy tylko łatać tak jak na filmiku to prędzej czy później wyjdą ponownie. Oczywiście druga metoda jest szybsza, czystsza, tańsza itd -> ale też znacznie krótsza żywotność.

 3. Dość stare komentarze tu są ale widzę że parę osób się zna. Więc mam pytanie, u nas ściany są nierówne a większe pęknięcia powodują że jest odstęp ( czasami ok 5 milimetrów)
  Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem.

  Pomiędzy pęknięciami jest różnica w ścianie. Czyli mamy ścianę, pęknięcie idzie po przekątnej i nawet jeżeli będę szpachlował pęknięcie to pozostaje różnica (ok 5 mm) dom stoi na skale i jest to stare hiszpańskie budownictwo.

  Dlatego pytanie czy lepiej w tej sytuacji naciągać całą ścianę?
  Dziękuję za odpowiedź.

 4. To jest bzdura, że raz wystarczy nałożyć produkty i będzie wszystko ok. Na moje pęknięcia nałożyłem dwie warstwy i nadal nie jest równo. Masy się kurczą i trzeba ponownie nakładać.

 5. Totalna bzdura. Po pierwsze robiąc w ten sposób co pan z filmu czyli zacierając totalnie na równo z tynkiem to po późniejszym szlifowaniu zawsze w tym miejscu powstanie wgłębienie.
  Masa pęka oraz kurczy się. Niestety wszystkie te masy są takie beznadziejne. Innych firm również. Zabrakło mi jednego, ujęcia gdzie pod kątem przyłożone zostanie do tych rys źródło światła. To by były piękne dopiero. Trochę wstyd dla muratora podpisywać swoim logo coś takiego. Kto się zna na rzeczy i zrobił kilka rys ten wie, że niestety nie jest tak jak przedstawione zostało na filmie. Przestrzegam nowicjuszy w temacie. Trzeba robić samemu, po co płacić fachowcom, ale nie jest tak jak widać na filmie.

 6. Specjaliści od tynków gipsów gładzi nie mają czasu na wstawianie durnych filmików na youtuba, a najgorsze jest to że większość ludzi sugeruję się właśnie takimi filmikami pisząc w komentarzach super robota cudo swiata,, i szerzy się pseudo fachura…….

 7. Do typy ten produkt ściany i tak pękają po 2 miesiącach pod waszym produktem. Mało tego potem można zdjąć cały wasz produkt jednym pociągnięciem .Ściany impregnowane przed nałożeniem waszego towaru .BUBEL

 8. Ten akryl trzeba uzupełniać 2 razy bo dość mocno się kurczy, szczeliny odkurzyć potem pędzel woda i wymyć resztki ze szczelin, odczekać i dopiero zagruntować potem gładź jedna warstwa i kolejna gładź finiszka

 9. Praktycznie nie możliwe każda masę wciaga zawsze podczas schnięcia a po za tym te "naprawy" tej ściany wytrzymają maks miesiąc, chociaż by dał siatkę czy fizeline ale nie miękka mase którą można szlifować,

 10. Śnieżka to tania tandeta kiedyś, nie wiem jak teraz.Na takie pęknięcia to trzeba zbić do 3 cm pęknięcia szerokości i 5mm grubości, walnąć pianką, potem gładź i nigdy więcej nie wyjdzię pęknięcie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!