Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

ELEKTRYKA PRĄD NIE TYKA A JAK TYKNIE TO ELEKTRYK ZNIKNIE. :-) Remont Starego Domu, Vlog z BUDOWY #45Remont Starego Domu Nadbudowa Domu https://youtube.com/playlist?list=PL4SmbLLzcM3guhHeN_bXYFUIiKT_W9eiZ …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

15 thoughts on “ELEKTRYKA PRĄD NIE TYKA A JAK TYKNIE TO ELEKTRYK ZNIKNIE. :-) Remont Starego Domu, Vlog z BUDOWY #45

  1. No nie mów, że na oko nie odróżnisz 2,5 i 4mm2 😉 Nawiasem mówiąc czuję się jak abonament Premium bo już widziałem co było dalej 😀 A o kombinacjach elektrycznych nic mi nie mów… jak ostatnio coś łatałem bo były kable poskręcane i zaizolowane taśmą to nagle w innym punkcie w gniazdku miałem 2x fazę. Jakiś inteligent ciągnął fazę i zero z dwóch różnych punktów… więc jak odwrotnie podłączyłem (łączyłem zgodnie z kolorami) to się nagle dwie fazy w gniazdku zameldowały.

  2. Szacun i podziw dla Pana😃 za odwagę i wielkie samozaparcie 👏 żeby samemu cały dom remontować. Przejrzałam w skrócie cały Pana serial. Ile wiedzy, czasu, siły i pieniędzy trzeba do tego mieć? Skąd tego tyle w jednym czlowieku? Ogromne brawa i trzymam kciuki za dalsze postępy 😀

  3. Na czas przebudowy raczej bym doradzał schować tą starą 'rozdzielnice przynajmniej do piwnicy pod dach skoro kabla ci starczy. Tym mniej kontaktu tej rozdzielnicy z warunkami zewnętrznymi tym lepiej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!