Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Inteligentny dom w wykończonym budynku. Zrób sobie Smart Home podczas małego remontu.W tym filmie pokazuję jak zrobić Smart Home podczas niewielkiego remontu/odnawiania domu. Jak zrobić inteligentny dom w …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “Inteligentny dom w wykończonym budynku. Zrób sobie Smart Home podczas małego remontu.

  1. A ja mam pytanie takie bo mam deweloperkę już z rozprowadzonymi przewodami do puszek i pytanie brzmi jak to wygląda na końcu jak dociągnę skrętkę od puszki do puszki wpinam moduł sterujący do każdej puszki, ale jaki sterownik na końcu tym zarządza? Wpinam skrętkę do sterownika i on widzi wszystkie moduły w puszkach a ja łączę się po WiFi z tym sterownikiem? Ciężko coś znaleźć o Smart po kablu pełno info tylko o modułach WiFi do puszkowych, ale to fakt na końcu mamy w domu z 30 urządzeń które łącza się po WiFi i tylko kwestia kiedy to zacznie się wieszać.

  2. Cześć! Mam pytanie do filmu o okablowanie oświetlenia ale pisze tu bo świeży film. Czy stosując zasilacz 24v w rozdzielnicy do leda który znajduje się 25m dalej połączonego przewodem 1,5mm² ma prawo działać? Czy nie jest to zbyt mały przekroj? Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo lada dzień wchodzi mi ekipa od ocieplenia i zakryją przewody na elewacji.

  3. A jak kwestia samodzielnego zaprogramowania systemu ampio. W internecie są poradniki i kursy tylko odpłatne. Grentona można się coś nauczyć za darmo, ampio nic darmowego nie znalazłem.

  4. Super wszystko wytłumaczyłeś. Akurat będę w krótkim czasie montować hybrydowy system Ampio w swoim bliźniaku. Wszędzie mam skrętkę, oświetlenie raczej będzie dopuszkowo, a reszta z rozdzielnicy.
    Bardzo interesujące będzie integracja z Satelem oraz Audio w domu, no i sterowanie Home assistance. Proszę o kolejne filmiki w tym kierunku. Dzięki

  5. Super, dzieki za filmik, idealnie się dla mnie wstrzelił czasowo, akurat remontuję mieszkanie i myślałem jak sie przygotowac na "mały" ale rozwojowy smart home, bez koniecznosci planowania funkcjonalności w szegółach i z wyprzedzeniem. Polecisz jakąś skrętkę do takich zastosowań?

  6. W ogóle to nic nie stoi na przeszkodzie 🤪 A tak serio to z BTS to farmazon i straszenie ludzi. Ty chyba nie wiesz ile jest stacji w mieście. W moim przypadku 7 bts w promieniu 200m, gdyby rozszerzyć promień do 500m to mam 20 stacji. Brakowało stwierdzenia, że od 5G powoduje raka 😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!