Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

REMONT STAREGO DOMU NA MAZURACH. Podłączenie instalacji elektrycznej w garażu.remont#instalacjaelektryczna#starydom# Witam was serdecznie !!! Nas samym początku chciałbym zaznaczyć, że film nie jest …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

41 thoughts on “REMONT STAREGO DOMU NA MAZURACH. Podłączenie instalacji elektrycznej w garażu.

 1. kompletuj sprzęt…. sporo urbexu czeka … i obiecałeś noc "survivalowa" w lesie …. ….niech będzie ze nie tak jak ja ostatnio przy -15 stopniach 🙂

 2. Elektryka, elektryką ; ale podstawa to dobry piec w garaźu! Bez ogrzewania tam nie posiedzisz, męskim hobby się nie zajmiesz…ani humoru szklaneczką łiskacza nie poprawisz z dala od wścibskiego wzroku ukochanej żony ;))
  Pozdrawiam.

 3. jak sobie przypomnę że kiedyś podłączałem windy zewnętrzne do ocieplania elewacji wieżowców to się za głowę trzymam , szef powiedział że jak raz widziałem jak robi to elektryk to dam radę …i tak bez narzędzi zwykłymi kombinerkami beemki aut , cały blok bez prądu oczywiście wpinałem kable i działało …i zyję ;))) a kocioł do grzania lepiku się wypalało między blokami w srodku miasta nikt się nie darł że smrodza czy coś , nikt policji czy straży nie wzywał …wariackie czasy ale fajne , można było więcej;)))… Pozdrowionka Przyjacielu ;))

 4. Super Krzysiu👍nie wszyscy wszystko muszą umieć😉😊Ty dajesz sobie radę bo chcesz i tak trzymać👍👍👍Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymaj się cieplutko😊😉Do zaś.

 5. Teraz widzę,że to nie Ty jesteś Kojakiem….tylko Twój maluszek , ale zamiast smoczka… lizaka mu kup 👍😁
  Pozdrowionka ślę 🖐❄😊

 6. No i się nie narobiłeś ale nie z lenistwa tylko z zimna 🤣😂❄⛄ Pozdrawiam serdecznie u mnie też zimno jest -7 ale odczuwalne -12 ale świeci słonko więc jest ładnie ❄❄⛄👁👀🎞🆗

 7. Ja mam wszystkie możliwe gniazdka włączniki pralkę zmywarkę mikrofalówkę poprostu wszystko na oddzielnych obwodach 😉 Tak jak ja mam zrobiona elektryka polecam wszystkim ;-))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!