Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

OSB w łazience, jak wykonać hydroizolacje, Maty Hydroizolacyjne – remont4youMata: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

28 thoughts on “OSB w łazience, jak wykonać hydroizolacje, Maty Hydroizolacyjne – remont4you

 1. Mam małe pytanko robię łazienkę chce wykonać hydro izolacje tylko pytanie takie czy zrobić ją pod suchą zabudową ogrzewania podłogowego czy nad łazienka ogólnie rownież cała jest z OSB ogrzewanie będzie w płytach styropianowych z folią aluminiową u góry tylko nie wiem gdzie tą matę dać pod styropian czy nad

 2. Prosze lepiej napisać jak płytki na tym będą się trzymać.
  Mario robił test klejenia płytek na płytach osb, i najlepiej wyszło gdy płyta osb jest posmarowana gruntem szczepnym.. ale nikt nie pokazuje jak zrobić na płytach osb hydro izolacje wraz z klejeniem płytek, tylko pokazują albo jedno albo drugie..

 3. Super rozwiązanie z klejeniem mat do OSB na poliuretan – szczelność 1000%. Gdym miał coś dodać, ale to znów jest doskonalenie rozwiązań w nieskończoność to wybrałbym jednoskładnikowy poliuretan to wklejania całopowierzchniowgo mat. Jednoskładnikowy o bardzo wysokiej elastyczności – SikaBond 54 i czasie operacyjnym 90min, ale tak czy inaczej wklejanie mat na poliuretan do OSB świetny pomysł (i tutaj szacun że wspomniałeś o przeszlifowaniu OSB z fabrycznych wosków i odkurzenie – faktycznie tak powinno być aby była dobra adhezja kleju).

 4. Mam podobna sytuację z tym że inwestorzy chcą maty grzewcze elektryczne jak sądzisz wkleić je po zastosowaniu maty uszczelniającej czy przed bezpośrednio na osb ?dziękuję i pozdrawiam

 5. Co ze ścianami w łazience, w miejscu gdzie planujemy np. kabinę prysznicową również możemy zastosować takie rozwiązanie jak na przedstawione na podłodze?

 6. Czy do przyklejenia maty do podłoża można użyć także kleju "Mapei Adesilex P22"? Dodam, że nie będzie ona przyklejana do OSB. Chodzi i to, że mam do zrobienia "aż" całe 2,5 m2 podłogi i średnio mi się widzi kupowanie produktu 25 kg…

 7. Witam jestem nowy na kanale trafiłem na filmik ponieważ mam identyczny " problem" z łazienką też płyta na podłodze i waham się z wykonaniem zabezpieczenia , jednakże film jest nagrany super , wyjaśnione wytłumaczone i pokazane krok po kroku . Z racji że jest już on dłuższy czas mam pytanie jak finalnie wygląda użytkowanie paneli winylowych i jak zostały one położne tzn na coś klejone ? Przyznam szczerze że po obejrzeniu filmu dość mocno zastanawiam się nad użyciem właśnie ich a nie płytek. Jeśli mógłbym prosić o wskazówki i cenne rady będę wdzięczny !
  Pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!