Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Wymiana instalacji elektrycznej – Remont wnętrza krok po krokuCzytaj więcej o remontach instalacji https://muratordom.pl/remont-domu/remonty-instalacji/ ✓Subskrybuj nasz kanał …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

16 thoughts on “Wymiana instalacji elektrycznej – Remont wnętrza krok po kroku

  1. Instalacja elektryczna szok nie będę się nawet wypowiadał bo trzeba by było to opisać w niecenzuralnych słowach. A odnośnie bełkotu o instalacjach telewizyjnych z całym szacunkiem ale panowie elektrycy nie róbcie takich instalacji bo potem fachowcy i tak muszą ją zrobić od nowa. Nieraz już widziałem w nowo wybudowanych blokach skrętki laczone rączkami tj skręcone druty i zaizolowane taśma izolacyjna ale nie dziwią skoro jest taka świadomość i wiedzą jak tego gościa z filmiku to to mnie już nie dziwi.

  2. Idealnie dla każdego pokoju, kuchni oddzielny obwód oświetlenia. Nigdy nie będzie ciemno. 😀
    A obwody gniazd to zależnie od wyposażenia mieszkania w urządzenia elektryczne.

  3. Instalacja elektryczna moge sie zalozyc, ze byla w calkowitym porzadku. Wybijanie bezpiecznikow na co skarzyla sie wlascicielka mieszkania bylo wynikiem duzego obciazenia piecami akumulacyjnymi(ogrzewanie elektryczne) i po kosztownej wymianie calej instalacji moge sie zalozyc, ze problem nie zniknie. Dalej okresowo bedzie wybijac bezpieczniki jezeli sie skumuluje duze obciazenie. Czyli wlaczone ogrzewanie i jednoczesnie czajnik elektryczny oraz np. pralka. Czesty problem dla kobiet ktore nie rozumieja takich rzeczy jak kumulacja obciazenia pradu. Argument "eksperta", ze znalazl gniazdko bez przewodu ochronnego i wedlug niego to powodowalo zwarcia jest wierutna bzdura. Stosunkowo niedawno jest obowiazek instalacji trojprzewodowej w lazienkach i kuchni podlaczonej do roznicowki. Ale w dalszym ciagu jest masa mieszkan ze stara instalacja wykonana wedlug starych przepisow przewodami bez trzeciej zyly ochronnej i nic sie zlego nie dzieje. Nie ma zwarc. Ten trzeci przewod jest nie przez zwarcia ale dla bezpieczenstwa przeciwporazeniowego! Widze jeszcze dodatkowo grzejnik olejowy oraz kuchenke gazowo-elektryczna. No to jak wlaczymy wszystko naraz to sie nie dziwie, ze instalacja sie wylaczala i dalej sie bedzie wylaczac. Zadzialo zabezpieczenie bezpiecznikowe przeciwprzeciazeniowe termiczne. A jaki jest przydzial mocy? Bo jak maly to nawet super eletryk nic nie poradzi, gdy kobieta bedzie miala ochote wlaczyc wszystko na raz. Wedlug przydzialu mocy nie mozna przekroczyc wielkosci bezpiecznikow przelicznikowych. I nawet gdy zrobi sie wiele obwodow z wieloma bezpiecznikami to wywala bezpieczniki przedlicznikowe na klatce.

  4. Materiały elektryczne marketówka… Dodatkowo czy to fachowe wypowiedzi i pokazanie wizualizacji końcowej a gdzie sedno sprawy? jakość położenia elektryki i jakości materiałów? Sam jestem elektrykiem i się załamałem co tu obejrzałem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!