Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

VW GOLF MK 5 WIRING REPAIR NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJVolkswagen Golf mk v napraw instalacji, kontrolka klocków hamulcowych na desce, uszkodzona wtyczka hamulców.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “VW GOLF MK 5 WIRING REPAIR NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

  1. Znalazłem wkoncu kolego filmik no powiem ci że pięknie to przedstawione 👌 ale to jeszcze nie jest to czego szukam bo nie chce całej wiązki zmieniać tylko sama końcówkę grupa vag ma w sprzedaży i właśnie takie nabyłem teraz szukam gdzieś żeby to schludnie złożyć i jak się za to zabrać żeby była złożona jak się należy 😄

  2. Cześć . Wszystko wykonałeś starannie i zgodnie ze sztuką ale mam drobną sugestię że jeśli komuś w prywatnym aucie się ta wtyczka rozwali to nie ma potrzeby cięcia instalacji i kupowania nowej wiązki wystarczy zakupić samą wtyczkę o numerach 1J0973722 i zamontować zawsze to bez cięcia instalacji i jeśli robił bym dla siebie to użył bym połączeń lutowanych i koszulek termokurczliwych z klejem , to tylko taka moja drobna sugestia i w żadnym wypadku nie podważam procedury serwisowej VW w końcu tam cała masa inżynierów opracowała tę metodę 😉

  3. Sam to naprawilem. Typowa usterka gnije wiazka pod akumulatorem. Zawsze z lewej strony przewod od abs i klockow, z prawej tylko abs. Nowa lewa wiazka kosztowala w hurcie 190 zl oryginalna poza serwisem. U mnie zgnila tuz przy nadkolu, wycialem kawalek i zlutowalem. Jest super.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!