Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

#019 Sudecka Kraina – Śnieżka, historia powstania "latających talerzy"Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu. Tym razem przenosimy się na Śnieżkę. #dolnyśląsk #sudety …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

2 thoughts on “#019 Sudecka Kraina – Śnieżka, historia powstania "latających talerzy"

  1. Mówił Pan o temperaturach wokół Śnieżki. Przypomniało mi się, jak około 10 lat temu zrobiłem sobie wycieczkę rowerem wokół Śnieżki. Podróż rozpocząłem ze Szklarskiej Poręby przez Harahow, Pec pod Śnieżką i Malą Upę. Było to 15 lipca. Gdy podjeżdżałem rowerkiem po serpentynie do Malej Upy to ze zdziwieniem zobaczyłem, że zaczynam buchać parą, jak by to była zima. A już w Malej Upie, gdzie zawsze się zatrzymuję na obiad przed wejściem do pensjonatu zobaczyłem termometr i przecierałem termometr i oczy ze zdziwienia. Termometr wskazywał temperaturę + 6 stopni. Było to w południe bardzo słonecznego dnia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!