Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Sterowanie zaworem 3-drogowym.Jedno urządzenie, które zautomatyzuje i poprawi efektywność kotłowni z kotłem gazowym kondensacyjnym. Analizujemy …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Sterowanie zaworem 3-drogowym.

  1. Czy siłownik ARM 343 ProClick może współpracować z listwą sterującą do siłowników w rozdzielaczu lub z termostatami podłączonymi do tej listwy? Jakie korzyści wynikałyby z takiej współpracy?

  2. Posiadam piec na eko groszek i do niego jest podpięta pompa obiegową do grzejników i 2 pętli podłogówki na zaworach RTL. Czy instalując ten sterownik z siłownikiem jest wymagane podłączenie do pompy obiegowej?

  3. Czy jest możliwość ustawienia pompy na pracę stałą w nastawie zima? I czy termostat pokojowy po osiągnięciu temp. zadanej pomimo nastawionej jakiejś krzywej grzewczej, ma większy wpływ i zmniejsza temp. za zaworem? Takie rozwiązanie by mi odpowiadało. Mam duże przeszklenia od wschodu i krzywa grzewcza swoje a słońce czasem swoje, a w ten sposób termostat by ładnie to korygował.

  4. Witam czy taki zawór trójdrożny pracujący z pompą ciepła w dwóch obiegach podłogówka i grzejniki Poprost nie zmienia swojego położenia jak był nastawiony w skali na 0 tak się nie zmienia czy tak powinno być Pozdrawiam

  5. Witam posiadam domek jednorodzinny jest parter i poddasze użytkowe w całości ogrzewanej przez podłogówkę posiadam dwa rozdzielacze jeden na piętro drugi na parterze do każdego pokoju mam przeciągnięta skrętkę i chciałbym tam podłączyć sterowniki pokojowe czyli na górze 3 sterowniki do pokoi po jednej pensji na dole 1 sterownik do sypialni z jedną pętlą i jeden sterownik do salonu kuchni i jadalni to jest jedno duże pomieszczenie gdzie są trzy pętle oczywiście na górze posiadam1 rozdzielacz i na dole drugi rozdzielacz jest on jeden pod drugim ponieważ ten rozdzielacz z górnego piętra jest w garderobie która znajduje się nad maszyną także między rozdzielaczami jest po prostu wysokość budynku czyli jakieś tam dwa i pół metra zasilanie mojego domku jest bufor ciepła który jest podgrzewany grzałkami elektrycznymi nocą w tej drugiej taryfie tańszej chciałbym do tego zamontować nie wiem czy 1 czy 2 pompy ale zastanawiam się nad dwoma osobnymi pompami oczywiście chciałbym jeszcze dwa dodatkowe sterowniki do dwóch łazienek jakie posiadam ponieważ tam chciałbym utrzymywać wyższą temperaturę niż w pozostałych przypadkach.sterownik który wy sterował by tymi powiedzmy siedmioma różnymi pomieszczeniami z tym że jedno z jeden ze sterowników sterował by trzema siłownikami na raz do tego chciałbym podłączyć podłogówkę no i oczywiście sterować każdą pompą nadmienię jeszcze tylko że całość byłaby podłączana do bufora który ma 800 litrów i tutaj pytanie czy w takim wypadku wymagane jest sprzęgło hydrauliczne? Jeśli posiadacie państwo takie rozwiązanie to proszę o linki to produktów lub wycenę

  6. witam – mam zainstalowany zawór 4 drogowy firmy Grohe , czy można podłączyć do niego siłownik Afriso i który ,mam 2 pompy 1 do co druga CWU i czy będzie to miało wpływ na spalanie ekogroszku – kanał OK merytoryczny i praktyczny Pozdrawiam Piotr

  7. To jest modernizacja?🤯 niechlujnie jak cholera, kapie z piecyka, zawór ułamany, ekranik porysowany, plątanina rur i kabli, rozdzielacz brudny i zachlapany, pompy jak by z demobilu, otuliny licho, Afriso co wy pokazujecie czego wy uczycie?!?!?!?!? Gdzie podziały się kable z całego regulatora ? Wrzućcie zdjęcia lub nagrajcie odcinek po zrobieniu tej kotłowni jak to się wszystko prezentuje razem a nie zawsze tylko pokazujecie niegotowe lub w trakcie.

  8. Coś tam jakby kapało >> 8:25. Haha. Jestem na to uczulony bo u mnie też firma nie jest w stanie poskręcać instalacji bez przecieków. Poza tym firma jakby niedouczona. Ten zawór 3-drogowy, to ja amator musiałem ustawić. Tak ustawili że grzał mi jedynie bojler. Skala na 5 a pokrętło czyli zawieradło pomiędzy zasilaniem a powrotem. U mnie było to trudniej zrozumieć, ponieważ montaż jest odwrócony. Skalę trzeba było też przekręcić.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!