Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Salon i kuchnia w inteligentnym domu. Co tak naprawdę potrafi Smart dom 2.0Film prezentuje możliwość systemu inteligentnego domu, który możesz samodzielnie zamontować u siebie. Sprawdź czym tak …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

19 thoughts on “Salon i kuchnia w inteligentnym domu. Co tak naprawdę potrafi Smart dom 2.0

  1. szkoda kasy i czasu na zaprogramowanie tego wszystkiego. niby fajnie bo z jednej strony masz ulatwienie ale z drugiej strony dzieja sie rzeczy ktorych akurat bys nie chcial w danym momencie.

  2. Fajnie to się prezentuje 🙂 Kilka pytań mam odnośnie LEDów: jaki model pasków używasz? Jaki to sterownik (gotowy czy sam zrobiłeś np na Arduino)? Czy zasilacze od LEDów masz centralnie w rozdzielnicy czy osobno pochowane w pobliżu pasków?

  3. MIales predzej stycznosc z tymi urzadzeniami czy jestes samoukiem? jestem na etapie czekania ekipe budowlana, chcialbym troche ulatwic sobie zycie, od czego zaczac? i czy ten system pozwala na sterowanie rowniez termostatami podlogowymi?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!