Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Robię łazienkę ze spieków u znanego Jutubera – remont4youZapraszam do mojego sklepu po profesjonalne narzędzia i gadżety kanału remont4you: https://sklep.remont4you.pl Zostań …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

43 thoughts on “Robię łazienkę ze spieków u znanego Jutubera – remont4you

  1. Czy możesz doradzić jak zrobić hydroizolację w łazience gdzie będzie położone ogrzewanie podłogowe w systemie suchym. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź

  2. Co Pan sądzi o systemie płyt winylowych Rocko jako zamiennik dla dużych płytek i spieków? Czy zastanawiał się Pan nad wykończeniem łazienki tego typu materiałem?

  3. Mam maszynkę do cięcia płytek rubiego o maksymalnym cięciu płytek 120. Mam te same plytki do położenia co w filmiku. Pytanie moje czy łamią się dobrze? czy raczej nie ryzykować? bo mam ograniczona ilość. Może ktoś z Was miał styczność

  4. Kurde czekam z niecierpliwością na kolejne filmy z łazienki 😉 widzę ze prysznic będę usytuowany pod skosem, mam dokładnie tak samo. Wiem ze z kabina nie będzie problemu na wymiar pod skos to zastanawiam się jak zabezpieczyć sufit przed wilgocią i woda?

  5. Eh, co za rozczarowanie, widząc tytuł nie bez skojarzeń już chciałem poszydzić, że ja robię łazienkę u siebie… ale zostałem zręcznie uprzedzony :). Satysfakcji z efektów!

  6. Krzysiu daj sobie tymczasowo dwie szyby hartowane do tych barierek schodowych u góry na piętrze bo młody może przejść pod rurkami, a te rurki to też ozdoba więc bezpieczne nie są !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!