Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont -U-R-S-U-S-1614-TURBO 2017 składanie i jazda próbna (Część 4)Siemanko 😉 Witam was w filmiku z części gdzie ciąg dalszy nastąpi części wymienię jak będę miał chwilkę czasu :/ Koszt około 12 …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

49 thoughts on “Remont -U-R-S-U-S-1614-TURBO 2017 składanie i jazda próbna (Część 4)

  1. Mam problem w ursusie 912 wałek wom zatrzymuje się w pracy z prasą i strasznie nagrzewa się olej w skrzyni .Czego to może być przyczyna??? mechanik mówił że niby ciśnienie na pompie jest ok. Dodam jeszcze że gdy załączę wom przy kierownicy to pod obciążeniem występuje bardzo intensywny zgrzyt.

  2. licence ZETORA MADE IN CZECHOSLOVAKIA!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠECHNO BYLO OD ZETORA DO POLAKA PŘIVEZENO A SMONTOVANO A PŘEZNAČENO NA URSUS. OSTUDA MEZINÁRODNÍ A CELÝ SVĚT TO VIDÍ A ZNÁ.

  3. Jak jak Lubie ten film i to jest właśnie zaletą Ursusa ja nie mówię nic na nowe ciągniki nawet jestem za ale takiego nowego sam nie naprawisz a Ursusa rozbierzesz i słorzysz

  4. wszystko super. widać że włożyliście sporo pracy i doprowadziliście sprzęt do ładu ale jedna sugestia. jeśli mieliście wszystko rozebrane i umyto to nie można było go ciut podmalować ?

  5. A ten tryb co go nie mogliście spasować to napęd przodka czy pompy czy od czego to jest? No teraz to już chyba wytrzyma wszystko 😉 Wzmacniacz w nim działa? Jakieś problemy z nim były?
    Tylne lacie od bajzona?
    A jak tam sie ma 12?

  6. Witam, widać że nie byle chujek robił ten remont, traktor wyrychtowany jak się patrzy i tak powinno być, a nie podlącać i liczyć na to, że wytrzyma. Teraz posłuży długie lata, silnik też w niej chodzi jak dzwon, praca to praca, widać jak grzmi w stresie, a nie ustępuje…Pozdrawiam i bezawaryjności :>

Dodaj komentarz

Zadzwoń!