Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zrobić ścianę działową z płyt gipsowo-kartonowych Rigips? Instrukcja montażu krok po krokuZobacz, jak wykonać ścianę działową z płyt gipsowo-kartonowych z wykorzystaniem gotowego rozwiązania z oferty Rigips …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

17 thoughts on “Jak zrobić ścianę działową z płyt gipsowo-kartonowych Rigips? Instrukcja montażu krok po kroku

  1. Cześć, przymierzam się do postawienia takiej ścianki u siebie w mieszkaniu. Zdalnie pracuje już od marca i widzę coraz bardziej potrzebę wydzielenia się od reszty domowników… właśnie scianą działową. Ha! To wielki prestiż posiadać własne biuro bądź gabinet 😉

  2. Bardzo fajny kanał, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy 🙂 Aktualnie robię garderobę w sypialni. Czy muszę zastosować izolację? W necie znalazłem informacje, że można odpuścić wypełnienie ścianki, ale nie wiem, czy to prawda.

  3. Czemu wcześniej nie pomyślałem o przedzieleniu pokoju moich dzieci (10 i 12 lat). Uniknęlibyśmy wtedy mnóstwo kłótni między nimi. Mają jeden duży pokój w mieszkaniu, ale marzą o osobnym. Na dniach zrobię im niespodziankę, postawię ściankę działową i będą mieli osobne pokoje! Nie umiem się już doczekać ich radości 😀

  4. Świetne są te ścianki działowe. Ja mam zamiar kupić wielkie mieszkanie i podzielić je na dwie lub trzy kawalerki. Jak będę szukać firmy remontowej, to pokażę im ten filmik, bo zależy mi, żeby remont był przeprowadzony solidnie.

  5. Świetny filmik instruktażowy, skierowany dla początkujących, jak i zaawansowanych. W końcu ktoś pokazał mi, że remonty w domu nie są wcale takie trudne, jakby się mogło wydawać. Film bardzo dobrze ukazuje każdy etap.

  6. Dzień dobry. Chciałam się zapytać, czy można na tę ściankę położyć kafelki? Chciałabym w pokoju wydzielić małą łazienkę, bo nie mam drugiej u góry w domu, a nie chce mi się schodzić ciągle na dół.

  7. Dzień dobry. W mieszkaniu mam jeden wielki pokój, chciałabym go przedzielić na pół. Dzięki temu oszczędziłabym miejsce i dzieci miałyby osobne pokoje. Czy trudno robi się taką ściankę? Czy zwykła osoba nieznająca się na budownictwie poradzi sobie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!