Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty #20 Układanie płytek ciąg dalszy . Obsadzanie puszekWitam serdecznie . Zapraszam na zupełnie nową serię odcinków . Serię poświęconą remontowi mieszkania . Pojawią się filmy …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

19 thoughts on “Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty #20 Układanie płytek ciąg dalszy . Obsadzanie puszek

  1. Panie Krzysku.Pytanie do Pana.Dosuwal Pan plytki do konca do sciany(w naroznikach) czy zostawial Pan troche luzu?,tak samo czy dosuwal Pan plytke do plytki rowniez w zaroznikach,czy jest z malym luzem?Pytam poniewaz tam bedzie szla fuga?,czy jakas listwa ozdobna(wykonczeniowa po dlugosci w pionie)?

  2. Broń Boże składać tak przeciętą płytkę w miejscu bardzo mokrym (przy wannie), woda zacznie podsiąkać i wpływać pod płytki, wejdzie pleśń aż w końcu odparzy. Co do półki, tworzenie takich półek z płyt GK było modne pare lat temu, ja bym tam wdział jakiś wysoki słupek (ew. szafkę) na ręczniki itp. Mniej zabawy, docinek i łatwiej o ewentualne zmiany wystroju.

  3. Super Krzysztof,Chciałbym mieć takiego sąsiada i przyjaciela aby razem tego typu projekty tworzyć. Lubię nowe wyzwania ale brakuje mi mentora. Ty byłbyś idealny.. pozdrawiam Cię Krzysztof z Jarosławia

  4. co do oświetlenie lustra, to oświetlenie swiecące wprost na osobę jest do bani i suma sumarum nic nie widać w tym lustrze, najlepszy efekt daje mocne oświetlenie z góry, wtedy osoba przeglądająca się w lustrze jest dobrze oświetlona i sama siebie dobrze w lustrze widzi nawet z bliskiej odległości.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!