Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont łazienki w blokuZobacz jak wygląda krok po kroku, w dużym skrócie, remont typowej łazienki w bloku z wielkiej płyty. Zacznę od skucia starych …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

28 thoughts on “Remont łazienki w bloku

  1. Aktualne ceny robocizny to 2500zł za metr kwadratowy za łazienkę czyli za standardową w bloku 3m² wychodzi minimalnie 7500zł na fuchę drugie tyle to materiał, 3 lata temu koszt robocizny łazienki na fuchę to okolice 6tyś, pozostałe pomieszczenia kuchnia i pokoje robocizna 1000 zł m², jak ktoś robi taniej to zwykle partacz po którym trzeba będzie robić jeszcze raz remont od początku lub osobnik, który weźmie zaliczki i nie dokończy zlecenia tak to przeważnie się kończy

  2. Super kanał prawdziwy fachowiec który nie obawia się dzielić wiedzą z innymi, choć jak wiadomo oprócz informacji niezbędna jest jeszcze wiedza praktyczna i doświadczenie. Łazienka wykonana estetycznie, zgodnie z trendami mody choć brak małej wzmianki o praktyczności zastosowanych rozwiązań. Stara wanna choć niemodna nie zżółka pomimo lat, a nowa akrylowa po kilku latach będzie w odcieniach żółtawych no chyba że jest produktem z górnej półki. Stara umywalka choć niemodna to duża i wygodna w użyciu, nowa ładna ale mała, gwarantująca notoryczne przechowywanie wody poza umywalkę. Ogólnie kanał na wysokim poziomie, informacje podawane w prosty i przejrzysty sposób.

  3. Mario tak sobie oglądam wszystkie Twoje filmy. Jest rok 2022 zrób mi łazienkę za 8 tys proszę a 10dam 😄, albo choć materiał kup. A i powiedz mi co bierzesz ze jesteś taki spokojny, dużo robie różnych rzeczy ale jak mi coś nie pasuje to leci łacina jak u lekarzy 😄. Uwielbiam Twoje wszystkie filmy świetna robota.

  4. pytam orientacyjnie tylko, bo ta sciana nad wanna wydawala sie byc mega krzywa byc moze sie myle, ale jezeli w takiej sytuacji sciana nad wanna byla by krzywawiec to nalezalo by przykleic plyte a na plyte kleic plytki ?

  5. Witam chciałabym zburzyć ścianę między WC a łazienka tylko ze łazienka jest tzw kabina ponieważ jest to e bloku z wielkiej płyty czy można rozebrać całą tą 'klatke'?

  6. Panie Mariuszu czy w woj. mazowieckim też wykonuję Pan pracę? Potrzebuję fachowca do wykonania 2-ch łazienek w domu. Projekty łazienek są a fachowca jak narazie brak. Pozdrawiam. Marcin Radom.

  7. Wiem, że film sprzed 6 lat, brakuje tutaj warstwy hydroizolacji, pewnie sporo w jakości wykończenia pomógłby sytem poziomowania płytek. Mario, a jak robisz dzisiaj takie łazienki? Dajesz już hydroizolację?

  8. ja raz wrzuciłam do kibla stare majtki, skarpetki i żwirek kota, i potem one chyba zatkały rurę kanalizacyjną bo na drugi dzień wybiło w kiblu u sąsiadów na parterze. oni są na urlopie a cieknie od nich gównami już 3 dzień. co robić panie majster?

  9. Zlecę remont nalej łazienki oraz kuchni zapewniam transport oraz nocleg. Materiał dowiozę jaki będzie trzeba i kiedy będzie trzeba. Jeśli się pan podejmie zapraszam do kontaktu bo niestety w naszym rejonie to sami partacze a fachowców brak 😔

  10. No niestety, za taką cenę widać TANIOŚĆ tej łazienki, choć wykonana jest starannie i fachowo. Po prostu estetyczna, tania łazienka. Wszystko najtańsze jak się dało, najniższej jakości. Jak chce się mieć łazienkę w dzisiejszym standardzie jak te na expozycjach w marketach i salonach łazienek, to trzeba liczyć 20, 30 tys.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!