Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Remont instalacji grzewczej – co wymienić?Modernizacja czy wymiana instalacji grzewczej? Co robić?

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

8 thoughts on “Remont instalacji grzewczej – co wymienić?

 1. a po co tak kombinować pompa ciepła do tego panele fotowoltaiczne i mamy za darmo ogrzewanie za 120 tysięcy panie profesorze grzejnik żeliwny nie trzyma ciepła tylko je oddaje
  naj mniej daje ocieplenie ściany starego domu co innego okna i ostatni strop rekuperacja mechaniczna to strata na poziomie 30% + kasa na popychanie elektryczne wystarczy regulacja anemostatem za 10 zł 1 szt.

 2. Mam pytanie do Pana dotyczące stosowania grzejników żeliwnych lub stalowych?
  Czy w czajniku szybciej zagotuje się woda o pojemności 1 litra czy 5 litrów?
  Drugie pytanie: po co mi ciepło z grzejników żeliwnych jak już jestem po kołdrą?
  Trzecie pytanie: mieszkam w domku szeregowym, są sąsiedzi co zostawili grzejniki żeliwne i płacą za ogrzewanie minimum 10% więcej od tych co mają grzejniki stalowe?
  Twierdzenie przez Pana, że grzejniki żeliwne nie wpływają na zwiększenie poboru energii jest błędne i wprowadza oglądających w błąd.
  P.s. W mojej instalacji c.o. jest wody (zład) około 90 l, natomiast u sąsiada, który posiada grzejniki żeliwne około 180 l i to jest odpowiedź dlaczego płaci więcej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!