Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

REALIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ – PREZENTACJA FRAGMENTÓW, PODŁĄCZANIE ROZDZIELNICY + ODKRYCIEFilm pokazujący fragmenty realizacji instalacji elektrycznej mieszkania, został pokazany sposób ułożenia oprzewodowania oraz …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

12 thoughts on “REALIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ – PREZENTACJA FRAGMENTÓW, PODŁĄCZANIE ROZDZIELNICY + ODKRYCIE

  1. Jacku oglądam Twoje filmy, bo jestem elektrykiem i ciekawi mnie jak robią inni. Czasami mówisz co mógł byś zmienić. Moja propozycja jest taka. Kiedy widzisz jakąś fuszerkę i trzeba coś zmienić warto by było żebyś powiedział po krótce jak być powinno. Lub jaki masz plan na przerobienie tego by poprawnie zaczęło być. Po za tym bardzo często trudno się zgodzić z twoimi uwagami co do niektórych aspektów. Z kolei w innych sytuacjach jest zgoda całkowita. W szczególności jeśli chodzi o sytuacje stwarzające zagrożenie pożarowe i porażeniowe.

  2. Hej, świetny kanał i bardzo wartościowe filmy 🙂 Mam pytanie odnośnie mostków w tych złączkach wago – czy używasz ich do mostkowania przewodów neutralnych? Tzn. kilka mostków w złączkach wago tak, żeby spiąć to z jednym wyłącznikiem różniocowoprądowym? Te mostki z tego co widziałem mają maksymalne obciążenie 25A, czy to nie za mało kiedy np. pod jednym wyłącznikiem jest powiedzmy 5-8 obwodów? Czy nie lepiej zastosować w tym wypadku listwę zaciskową? Wytrzymałość listwy jest sporo większa, a np. mając pod jednym RCD piekarnik, suszarkę i chociażby odkurzacz może być już blisko tych 25A.

  3. Ja mam pytanie, jaki jest sens prowadzenia przewodów w podwojnej izolacji w rurach obok przewodow wodnych? Przeciez to jest szczelne podwójnie. Mam miejscami na krotkim odcinku dwa przewody obok CO bez, ogolnie instalacja gdzie cos zmieniam to jest taki drut ze masakra i jak ma 60 lat tak dziala i mnie zadziwia, ze nie spłonęła stąd też mysle sobie skoro taki drut dzialal tyle lat to czy ma sens az taka przezorność gdzie i tak nie odstawiam druta? Tak samo zrezygnowalem z ogranicznika przepiec bo zostawiam siec TT i przez 60 lat również nie byl on potrzebny a może przy zlym doborze przewodow jeszcze narobić kłopotów. Ehh temat ciezki, film spoko, pozdrawiam:-)

  4. Kolejny merytoryczny materiał. Ale może się czepiam, lecz razi dość niski poziom audio. Szczególnie w porównaniu do innych filmów na YT.

  5. Jacku czy ten oto ogranicznik mozna smialo stosowac do sieci w ukladzie TN-c po rozdziale pan, czyli tak naprawde w sieci TN-cs
    DEHNshield DSH TNS 255 l, 941 400,12.5kA
    Dzieki👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!