Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

#31 To jest już koniec…… ;-) .Remont starego domu z lat 30Hej Wszystkim Zapraszam was na ostatnie pomruki naszej starej drewnianej podłogi i mojej ulubionej polepy ;-p Pokażę Wam też …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

17 thoughts on “#31 To jest już koniec…… ;-) .Remont starego domu z lat 30

  1. Powodzenia 🙂 śledzę na bieżąco 🙂 cudowny dom, warty ciężkiej pracy. 2 lata temu też podjęliśmy decyzję o kupnie domu na wsi, rok temu udało się zrealizować to marzenie. A teraz mieszkamy i powoli go udoskonalamy.. dobrze znaleźć swoje miejsce na ziemi 🙂

  2. jak się porówna do pierwszych filmów to widać jak dużo udało wam się zrobić, najważniejszy dach , całe przygotowanie i instalacje bo później już z górki.
    Czy jest możliwość abyście podsumowali koszty jak do tej pory albo chociaż za poszczególne etapy.

  3. Oglądam Wasze zmagania od pierwszego odcinka bo to wartość sama w sobie , ,,Lubie tą robotę, znaczy muszę ją lubieć wiadomo…." tekst z górnej półki na najwyższym piętrze. Pani to chyba z tych co jakby im spadł wielki meteoryt na podwórko, to nie usuwać mi tego, ja przekuje tunel w nim , oświetlę i będę miała ładnie.

  4. ale ogrom prac, pył i gruz, totalna demolka z a Pani i mąż uśmiechnięci i pracujecie dalej. I to mi się podoba najbardziej. Lubie ludzi pozytywnych i pracowitych . unikam jak mogę malkontentów i nierobów( mówię oczywiście o zdrowych ludziach, których nie spotkała tragedia bo ci są usprawiedliwieni)

  5. OMG 8:37' hahaha XD…ten gest jakoś zaleciał mi troszeczkę tym z bajeczki "Sąsiedzi" – ciekawe czy znacie tę bajkę? Jeśli nie to polecam np. odcinek pt "podłoga" 😉 na temat, a jakże! Rezultat prac u Was oczywiście zupełnie inny niż w bajce bo widać, że Wy to jednak "umiecie" w remont. Wszystko posuwa się bardzo ładnie i zauważalnie. Ciężko pracujecie, życzę Wam pomyślności i przyjemnej dalszej części niedzieli w rytmie walca z nocy i dni 😀 – takie jakieś mam z Wami skojarzenie jak Bogumił i Barbara – ciągle ciężka praca. Pozdrawiam!

  6. Hehe, knauf posmarował 😉 Żartuję, ale ten akurat średnio nadaje się do ręcznego nakładania, to jest maszynowy. Tak, wiem bo też go ręcznie nakładałem 😀 Do ręcznego nakładania sam knauf poleca rotband, goldband… nigdy nie próbowałem, bo akurat zawsze były droższe od MP75 czy MP75L. Dobry rezultat dawał też Ratio Glatt z Baumitu (nieco drożej za worek, ale jest 30kg więc cena z kg podobna). Z klasycznego tynku raz skusiłem się na kreisela i powiem – nawet nawet – dużo wapna, fajny biały tynk cementowo-wapienny, tylko pewnie jak wiele tynków cementowo-wapiennych kolor zależy od partii. Z gładzi to po wielu latach i wielu doświadczeniach to m.in. Cekol GS-250, Cekol F-16, do łączeń knauf uniflott, a jeśli ma być gładź w pomieszczeniu o dużej wilgotności bądź na zewnątrz to Cekol C-35, drogo, widziałem dużo tańszego kreisela ale jeszcze nie próbowałem. Od gipsarów i atlasów do szlifowania odszedłem zupełnie. Poza tym GS-250 jest mocniejsza (twardsza, przez co gorzej się szlifuje więc lepiej się postarać na mokro), a po aplikacji F16 nie trzeba odkurzać, myć, gruntować przed malowaniem (o ile nie szlifowaliśmy).

  7. Witaj ;)))…z tym mieszaniem na sds też nie jestem przekonany , ale mam wiertarkę Boscha zdejmuję sds , zakładam zwykłe futerko i śmigam już tak ze 20 lat albo i więcej …sprzęt nie do zajechania ;)))…w mieszadle zwykłym super jest wolny start i wolne obroty na pełnej mocy ale dziury tym nie wywiercę ani kafelek nie skuję …przy zdejmowaniu podłóg zawsze sprawdzam miejsca gdzie mogły wpadać monetki …już trochę ich znalazłem i to nie tylko peerelki ;)))…Pozdrowionka ;)))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!