Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Przekaźnik bistabilny F&F BIS-411 do prostego sterowania oświetleniemHurtownia elektryczna AMPER.PL zaprasza Państwa na film: Przekaźnik bistabilny BIS-411 F&F umożliwia sterowanie …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

20 thoughts on “Przekaźnik bistabilny F&F BIS-411 do prostego sterowania oświetleniem

  1. Czytam komentarze i mam wrażenie, że Autor filmu tylko wstawił ten film i ma wszystko w… [gdzieś] – zazwyczaj nie odpowiada na pytania w komentarzach. A to brak szacunku dla tych co oglądają film i właściwie – po co w takim razie robił ten film i więcej się nie interesuje?
    Ja mam pytanie nie na temat – ale może ktoś życzliwy odpowie – co to za urządzenie, które sprawdza czy w kablach/wyłącznikach jest prąd? Jakiś link? Będę wdzięczny za odpowiedź.

  2. Hej,a może masz jakiś schemat aby sterować innymi przekaznikami vistabilnymi jednym głównym aby wyłączać całe oswietlenie z 3 faz

  3. Witam. Dziękuje za wyjaśnienie BIS 411. Czy mogę wykorzystać ten przekaźnik do odpalenia pompy cyrkulacyjnej cwu w momencie włączenia światła w łazience? W budynku są 3 łazienki. Idea jest taka ze pompa się włącza jeżeli włącza się swiatlo w jednej z łazienek. Czy w tym wypadku trzeba zastosowac 3 przekaźniki czy wystarczy jeden? Myślę, że gdy zastosuję jeden i wcześniej połączę równolegle fazy z 3 łazienek aby wpiąć sie w jeden przekaźnik to efekt moze byc taki, że jeden łącznik moze odpalić pompę i światła w trzech łazienkach. Proszę o poradę jak to połączyć.

  4. Z tą oszczędnością to nie dokonca jest tak dobrze. Jesili trzeba zasilić obwód oddalony od rozdzielnicy to trzeba ciągnąć 5 żył spory kawałek dodatkowo jeśli jest dużotakich bistabilnych należy zastosować znacznie większą rozdzielnicę. A jeszcze na dodatek monter mósi zgarnąć więcej kasy bo jest więcej elementów jak i więcej czasu. Pozatym przewodu można zużyć mniej niż jest wart taki przekaźnik (przypomnę że jego montaż też kosztuje)

  5. 4:43 O to mi właśnie chodziło, żeby zanik napięcia zasilającego powodował "wyłączenie przekaźnika bistabilnego! Bardzo przydatna funkcja przy połączeniu p. bistabilnego za przekaźnikami zmierzchowymi, czy czasowymi. Bo np. przekaźniki bistabilne Legranda po przyciśnięciu przycisku trzymają przekaźnik w pozycji zamkniętej nawet po zaniku napięcia zasilającego. Wtedy po powrocie napięcia mamy niekoniecznie pożądane samoczynne uruchomienie oświetlenia, czy urządzenia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!