Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Duda sprawdził skuteczność preparatu do silnika! #101_GadżetówSubskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1 Testowany przez Grzegorza Dudę Mihel …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

50 thoughts on “Duda sprawdził skuteczność preparatu do silnika! #101_Gadżetów

 1. Bardzo lubię programy z udziałem Pana Dudy. Zawsze uważałem go za profesjonalistę, ale… taką chińską suwmiarką to można paluszki deserowe mierzyć i to pod warunkiem, że komuś nie zależy na dokładności…

 2. W czasi epróby na maszynce tarcia z miernikiem siły w newtonach – standardowy olej 5W30 znosił 28-29 N do zatarcia 5w40 29-36N.
  Motul 0W40 300V trophy ( jest dostepny w Polsce w 2 litrowych bańkach po ok 140-150pln) ponad 200 N i jeszcze sie nie zatarł a po próbie rolka miała niewielki ślad zuzycia w prownaniu do innych markowych olejow (castrol, shell, mobil). Próby na zimnym i na podgrzanym do 105stC oleju wypadły niemal identycznie. Kanał rosyjskojęzyczny НАКАЧАННЫЕ КОЛЁСА .
  Tak wiec mozna lac juz olej który ma bardzo dobre parametry i nie potrzeba dziwnych procedur z dodatkami, z którymi i tak istnieje prawdopodobienstwo, ze duza czesc preparatu zostanie zatrzymana w filtrze oleju.

 3. skąd mamy pewność, ze próbki metalu – wałeczków nie różnią się gęstością czuli twardośścią. Jak wiemy reklamodawca wam za to płaci pieniądze a wy możecie manipulować.

 4. Skuteczność tego preparatu jest dokładnie taka sama jak pomiar wykonany suwmiarką made in china której dokładność pomiaru wynosi 0,05 mm żenujący jest ten filmik jak i sam pseudo fachowiec.

 5. Wystarczy wejsc na kanał Piotr Tester i zobaczyć roznice w olejach, fakt preparatry zmniejszające tarcie działają, to lepszy efekt mozna uzyskać przy zalaniu silnika dobrym olejem

 6. troche ten test taki na siłę. Jezeli cała strzykawka jest np na 4l ileju to czemu cała została wlana do ok, 100ml powinno się obliczyć ile preparatu na 100ml oleju czyli pewnie kilka kropli a tutaj tak jak by dał z 6 strzykawek

 7. Warto wiedzieć ze ceramizer i tego typu podobne produkty powodują iż silnik łapie wolniej temperature oraz wolniej ostyga. Więc jeżeli jeździcie na krótkich dystanasch to raczej wadzi aniżeli pomaga :). Nic nie jest tak dobre jak wymiana oleju systematycznie co 8-10 tysiecy.

 8. Zastosowałem Ceramizer do swojego silnika, co też miał zmniejszyć tarcie i inne. Moja Honda ma przejechane ponad 250k km i odkąd zalałem środek po wymianie oleju silnik chodzi ciszej. Do tego silnik wcześniej brał olej (jak to Honda),a teraz dalej bierze, ale dużo mniejsze ilości – wcześniej na 5k km robiłem dolewkę około 200 ml, a teraz na 5k km robiłem dolewkę 50ml oleju.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!