Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Problem z przedłużaczem bębnowymKupiłem w Leroy przedłużacz bębnowy, niestety albo mi się trafił bubel, albo coś źle robię. Nie mogę wcisnąć wtyczki to gniazda, …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “Problem z przedłużaczem bębnowym

 1. Poruszanie na boki nic nie pomagało. Rozwierciłem wiertłem te zabezpieczenia. P.S. z tym ChRL to taki żart, aż takim matołem nie jestem ;). Pozdrawiam.

 2. Najlepiej jest wywalić te zabezpieczenie. To jest zabezpieczenie przed dziećmi. W praktyce prowadzi do połamania konstrukcji gniazdek (poprzez to, że trzeba pchać kabel na siłę) i bęben do wywalenia.

 3. Mój tata kiedyś kupił przedłużacz bębnowy w Biedronce i miał takie samo zabezpieczenie. Denerwował się z tego powodu że nie może włożyć normalnie wtyczki. Była możliwość rozkręcenia go więc usunąłem te zabezpieczenie i działa idealnie

 4. Wiem że podnoszę umarlaka ale jakoś nikt tu chyba nie wspomniał a ja s ie nauczyłem po zlapamaniu dwóch przedłużaczy ze… wtyczka kręcimy w osi poziomej czyli tak jakby to był klucz do zamka i naciskamy bardzo lekko i wchodzi bez problem.
  A jak próbujemy przechylać i inne to nie działa ale wręcz zabezpieczenie jest łamane i jest problem

 5. Orno. import najtańszego badziewie z chin.
  Najlepiej kupić metalowy beben, np brennenstuhl i przewód 3×1.5 lub 3×2.5 o oznaczeniu h07rn-f lub h07bq-f wyjdzie taniej niz kupno gotowego.
  Metalowy beben też troszkę chłodzi jak obciazamy na zwiniętym przedłużaczu (choć powinno się rozwijać do końca)

 6. Co za amatorzy! To czerwone to jest czytnik bezpieczeństwa. Wystarczy założyć rękawiczkę chroniącą przed porażeniem i przyłożyć palca. Jeśli wykryje, że jesteś w rękawicach to wtedy osłona się otworzy i wysunie się klawiaturka. Potem tylko wpisujesz pin, który jest podany w książce gwarancyjnej i gniazda zostają odblokowane. Trochę techniki i się ludzie gubią…

 7. Rozkręć ten bęben i ściągnij te gniazda od wewnątrz, te zabezpieczenia łatwo wyłamać płaskim wkrętakiem, nie rób jakiejś lipy z nawiercaniem otworów bo te styki w tanich szpulkach są tandetne i łatwo je uszkodzić.
  Pamiętaj również o konieczności rozwinięcia całego przewodu w przypadku urządzeń o dużym poborze mocy (przewody w zwiniętym grzeją sie znacznie bardziej, to zabezpieczenie nic wtedy nie da)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!