Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

EKIPY NA BUDOWIE STAN SUROWY OTWARTY | ILE KOSZTOWAŁA ROBOCIZNA SSO 2020? 2021? Zadowoleni?



Subskrybuj kanał https://tiny.pl/r26h4 Wspieraj nasz kanał i zyskaj bonusy https://tiny.pl/9p7s2 Osuszacze na wynajem …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

47 thoughts on “EKIPY NA BUDOWIE STAN SUROWY OTWARTY | ILE KOSZTOWAŁA ROBOCIZNA SSO 2020? 2021? Zadowoleni?

 1. Jackowski mówił wczoraj, że najwiecej na krachu stracą jednak oszczędzajacy, bo zostana z niczym.
  Kredyciarzom mogą wręcz skasować dług w trakcie krachu złotowki.
  Na logikę miliona rodzin nie zlicytują , bo sejm spłonie.
  Coś wymyślą. Wakacje kredytowe to poczatek.

 2. Ja jestem z pomorskiego jakieś 40km od Kartuz więc dobrze wiedzieć aby uważać żeby czasami tej ekipy nie wyszukać do dachu. Fajne video polecam zostawiam Suba i będę śledzić kanał bo cześć tych etapów jeszcze przedemną.

 3. 42tys to dobra cena za robocizne. Planuje budowę w maju br. Warmińsko mazurskie. Kilka ekip "krzyknelo" min 80tys pln za SSO, ciekawy rozstrzal cenowy

 4. Sub leci bo mam strasznie podobne podejście jak wy , szukam , staram się wybrać najlepsze rozwiązanie , co do cen robocizny jak na pomorskie to wyglądają naprawdę przyzwoicie dużo drożej jest w moim województwie (Opolskim ) trzymajcie tak dalej !

 5. Noooo sooory jeżeli liczyliscie że ktoś wykona poszycie dachu w przeciągu jednego tygodnia to pomyłka na samym starcie. Również buduje dom i spotykam się z podobnymi problemami ale uważam że lepiej jest domówić jakiś element do dachu a niżeli zostanie się rura rynna i karton drobiazgów. Później jest problem ze zwrotem do dystrybutora bo okazuje się że nie ma opakowania lub jest zarysowane.
  Pozdro i powodzenia.
  Oby budżet wytrzymał 😁
  Łukasz

 6. Drogo tam na pomorzu na śląsku 46000 stan surowy zamknięty na dachówce ceramicznej no i ekipa górale może 10 razy na budowie z dachem też problem ale tylko z powodu projektu ale dzięki szefowi ekipy zmiana za porozumieniem z kierownikiem i parę tysięcy w kieszeni dzięki zastosowaniu krótszych krokwi , jeżeli chodzi o chudziak 1 cm różnicy na 100mkw piętro 2cm na 100 mkw pozdrawiam i życzę każdemu takiej ekipy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!