Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Prace przygotowawcze, półka i obudowy z gk – remont pokoju #1W pierwszym odcinku remontu małego pokoju zerwę tapety, zrobię prostą półkę z płyt kartonowo – gipsowych tuż pod sufitem, …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

43 thoughts on “Prace przygotowawcze, półka i obudowy z gk – remont pokoju #1

  1. mam pytanie: ludzi co nie wiedzą proszę o odpuszczenie komentarza. Mam sufit nieotynkowany chce zamontować sufit podwieszany dwie warstwy jedna zakrywająca sufit a druga półka na ledy na obkoło. Pytanie czy lepiej zrobić zabudowę na całej powierzchni sufitu i półkę na ledy przykręcić na podwieszany juz sufit, czy zrobić półkę trzymającą sie na suficie na obkoło na ledy i za półką juz sufit zakrywający beton? moim zdaniem bardziej stabilna będzie opcja z montażem półki na obkoło do sufitu a potem do sufitu sufit podwieszany zakrywający płytę betonową. ewentualne peknięcia pomiędzy dwiema warstwami zabudowy peknie w miejscu gdzie będzie zakryte nad ledami. Ktoś cos wie??

  2. Witam. Chciałbym stopniowo remontować mieszkanie jednak bez wymiany elektryki, którą chciałbym wymienić za może jakieś 10 lat. A to z tego powodu, że nie jestem w stanie od razu przeprowadzić kompleksowego remontu całego mieszkania. Czy po wymianie elektryki powstałe zniszczenia da się łatwo odnowić i zaszpachlować a potem pomalować? Czy nie będzie z tym problemu? Czy ma sens takie przeprowadzadzenie remontu?

  3. co do rzeczy które polecasz.. wiadomo, nie polecasz ich za darmo więc wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale warto napomnieć, że ten sklep do którego linkujesz ma chore ceny, często dużo wyższe niż w marketach stacjonarnych !! co jest niedopuszczalne skoro to sklep internetowy

  4. ja tez zrobiłem półkę z gk ale zapomniałem użyć tasmy zbrojącej i mi jebły na łączeniach to niestety musiałem ją dać po małowaniu dogipsować i znów pomałować no ale jak robi sie coś pierwszy raz ….

  5. Mario nie robiłem po sąsiedzku balkonu?

    Polecam Ci laser, ja z kumplem inna branża ale DeWalt za około 500-600zł na prawdę ułatwia robote, przy takim mocowaniu profili w około to by Ci pomogło.

    A jak już o tych profilach to mam obawy czy ta pólka utrzyma sporo książek, nie trzeba było jakoś ją do sufitu przyłapać?

  6. Cześć Mario.Mieszkam za granicą, w tym roku kończę zawodówkę,ale chciałbym jeszcze kontynuować moją edukację,zamierzam zrobić dyplom montera instalacji sanitarnych,oraz elektryka,ale wiadomo jak to jest z językiem obcym, nie wszystko człowiek zrozumie,dlatego rozglądam się za jakimiś dobrymi polskimi książkami,czy możesz mi jakieś polecić ? Liczę na odpowiedź.Z góry dziękuję.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!