Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Instalacja elektryczna w domu jednorodzinnymWłasnoręczne wykonanie instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym. Ilustracja do wpisu na blogu. Mój Blog budowlany …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

32 thoughts on “Instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym

 1. instalacja ogólnie wykonana według mnie dobrze ale mam jedno ale
  gdzie jest rozłącznik izolacyjny i czemu 1 RDC 3f na instalacje i jeden RDC 1f na 4 obwody według mnie fajnie wykonana instalacja ale z tymi rdc fuszerka
  można było by zamontować
  -rozłącznik izloacyjny
  -ogranicznik przepięć
  -RDC 3f na obwód 3f
  -RDC 1f np oświetlenie
  -RDC 1f np gniazda
  -RDC 1f np łazienka
  -RDC piec/pompa ciepła
  – i jedna szyna rezerwowa

 2. Ja pierdole ale fucha,moze gosc sam sobie robil instalacje ale by sie chociaz nie chwalil tym ,a jesli robil to elektryk to dajcie mi namiary na niego zrobie mu zdjecie i na fejsa go wstawie

 3. Krzywo, krzywo i jeszcze raz krzywo !!! Kable w poziomie między gniazdkami??? A jak okórat tam będzie szafka wieszana to co??  Chyba pijany  Rysiek to robił bez planu i doświadczenia ….

 4. kable ida po kominie… nie wiem od kiedy sie tak robi i kto odpowiada za odbior tego. Brak poziomicy,kable ida jak chca i gdzie chca, w niektorych miejscach kawal odstaja od sciany wiec powodzenia w tynkowaniu, w elektryce powinno byc wszystko ladnie polozone z zachowaniem kontow prostych od poziomicy czy sznura traserskiego i puszki wypada omijac a na dalszej drodze kabla zachowac wczesniejsza trase. Ale co tam elektryk moze wiedziec.

 5. O ile można wykonać sobie samemu ławkę do ogródka bądź pomalować ścianę to instalacje elektryczne są potencjalnym zagrożeniem życia i zdrowia. Ich wykonywanie w tak kompletnie bezładny i pozbawiony myśli technicznej sposób jest swoistym brakiem odpowiedzialności, nie tylko za siebie ale za osoby użytkujące ten budynek. Osobie która podpisze się pod protokołem tej instalacji powinno się odebrać uprawnienia, no chyba że też na "pałę" będzie odebrane. 

 6. no i ja się zgodze z innymi, pochwała za trud włozony w to wszystko ale po pierwsze to na samym starcie źle wygląda, po drugie może to i podtynkowa instalacja ale źle rozprowadzona a po trzecie puszki do obsadzenia zostawiłbym tynkarzom.

 7. kicha totalna, epoka kamienia łupanego, oto jak nie należy robić instalacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  teraz instalację robi się przede wszystkim wymienną – czyli linka w peszlu- żadne idiotyczne kable pod tynkiem aby taniej i szybciej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!