Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Popękany tynk na ścianie – naprawa w 10 krokachSkuwanie tynku. Jak zrobić to samemu? Kiedy jest to konieczne?

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

18 thoughts on “Popękany tynk na ścianie – naprawa w 10 krokach

 1. GDZIE SĄ WSZYSCY PORZĄDNI FACHOWCY ?!?!?!?!?! MURATOR = DNO I PATOLOGIA!!!!!!!!!
  Im więcej się uczę na temat budownictwa tym bardziej się przekonuję, że filmy MURATORa powinny byc dosłownie zakazane, bo wprowadzają w błąd i stwarzają tyle niejasności, że aż szkoda słów….
  Czy jest ktoś, kto czegoś nie spier…i nawet na filmie instruktażowym? Przecież nawet taki amator jak ja widzi, że między tynkiem a ścianą z bloczków wciąż jest szczelina !!! To oznacza, że tynkarze, którzy to robili spier…ili sprawę kompletnie. Wystarczy podłożyć śrubokręt płaski i ręcznie można skuć całą ścianę, bez wiertarki z udarem. Dziecko by sobie z tym dało radę! Poza tym grubość tynku to chyba jest między 3 a 5 cm!!! Kto normalny tyle kładzie?! To oznacza, że murzarze spier…ili sprawę na grubo, grubo powyżej dopuszczalnej normy odchyłu.
  K…A MAĆ!!! Patologie polskiego budownictwa na każdym kroku… W filmie instruktażowym!

  A chciałem tylko znaleźć poradnik o tym jak profesjonalnie skuwać stary tynk!!!

  P.s. pozostałych patologii filmu nie będę nawet omawiał, bo aż szkoda słów i czasu…

 2. Z tego co pamiętam to mieszkanie które malowaliście w ciągu jednego dnia za nim wróci córka pokój miał być pomalowany a tu wychodzi że był robiony kilka dni

Dodaj komentarz

Zadzwoń!