Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Patologia polskiej elektryki #2 Pan chyba lubi druciki.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

34 thoughts on “Patologia polskiej elektryki #2 Pan chyba lubi druciki.

  1. "Poprzedni pan tak zrobił, skasował pieniądze i nie odbiera od Nas telefonu". Kilak razy w miesiącu to słyszę 🙂 Ale ludzie na szczęście powoli kierują sprawę tam gdzie trzeba. Świadomość powoli wzrasta. A do tych nieświadomych apel: Róbcie tak aby po elektryku, hydrauliku, glazurniku itp. został jakiś ślad. np. przelew, umowa, faktura itp. Zawsze macie od kogo się domagać zwrotu pieniędzy. Macie gwarancję na robociznę. Jak płytki odpadną, spali się TV czy lodówka przez partactwo wykonawcy można bez problemu dostać zwrot pieniędzy.

  2. Ja jutro idę poprawic swoją robotę ale nie z swojej winy .tzn niech pan mi zostawi te bezpieczniki które mają 20 lat a wieczorem tel że nie ma prądu .nagle właściciel znalazł kasę na bezpieczniki.

  3. To się w głowie nie mieści, instalacja jak zdążyłem zauważyć 1-fazowa a RCD 3-fazowe tak jak zabezpieczenie typu s na końcu rozdzielnicy, jak można upychać to wszystko w tak małą rozdzielnicę, zabić to za mało za taką partaninę.

  4. Nie ma przeciwwskazań i można rcd 3 fazowa dawajcie na 1 fazę. Tylko trzeba potrafić zrobić. Pozdrawiam. Nie ma przepisu który by tego zabraniał. Ale fakt elektryk słabo to zrobił sam siec niespodzianka mogę połapać.

  5. Powiem wam cos przyszedl elektryk zjadl obiad wypil 3 kawy i spierdolil 4h siedzial ja przyjechalem zrobilem w dwie godziny bez obiadku i bez kawy. To ludzie odrazu powinni sie wystrzegac takich osob ze pzrychodza tylko na obiadek i na kawke a i przy okazji spierdala cala instalacje.

  6. no gosc powiedzial ze nowa instlacja elektryczna tak ? tak powiedzial. TO kurwa kosisz hajs dwa razy? Serdecznie prosze o odpowiedz dlaczego nie wzywa sie elektrykow do takiej pracy? Bo są za drodzy? prosze o inny argumetn?

  7. jp skąd ludzie biorą takich pajaców bez podstawowej wiedzy o IE? Przecież to prościej byłoby zrobić od nowa niż w gównie się paprać. Współczuję Ci ;-). Tu jedynie dobrze, że nowe bezpieczniki są ;-).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!