Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Neo-Nówka – WIGILIA W POLSCE (Bez cenzury) "Kazik sam w domu" HDZobacz także „Chory Facet” https://www.youtube.com/watch?v=lor7xpoG-oU&t=134s „Okno” …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

23 thoughts on “Neo-Nówka – WIGILIA W POLSCE (Bez cenzury) "Kazik sam w domu" HD

 1. Kraków. Do wysokiego urzędnika miejskiego zwraca się deweloper:
  – Mam mercedesa, S-klasa. Chciałbym go panu podarować.
  – No co pan?! Nie możemy przyjmować tak drogich prezentów!
  – Mogę go więc panu sprzedać za 500 złotych.
  – OK. To poproszę dwa.

 2. RMF Audycja ministra Auchayn 120 tyś podatku. Ja w 2018 90 tyś podatku od sklepu w garażu, no i co i nic nikogo nie obchodzi. Minister kłamie , że markety nie płacą podatków, bo od pracowników, a okazuje się, że od pracowników mają podfirmy. Kaczyński kłamie, że wezmą się za markety, a tymczasem niszczy sklep w garażu gojawiczyńskiej 8 radom.

 3. UWAGA WIELKI TEST PRAWDOMÓWNOŚCI. Kto Głosuje na prostytutkę daje plusa. Kto głosuje na redaktorkę tvp info głosuje na minusa. Zapraszamy do badań – będą opublikowane przez wszystkie urzędy p. i prawdy. Aaaaaaaa Badanie dotyczy prawdomówności, czyli kto mniej kłamie czy prostytutka + czy tvp info – Liczymy na duży udział w badaniach. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!