Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jedyna taka Syrena z silnikiem V8 pod maską! #Legendy_PRLOglądaj „Legendy PRL” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/legendy-prl-odcinki …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

36 thoughts on “Jedyna taka Syrena z silnikiem V8 pod maską! #Legendy_PRL

  1. Ale co ty, człowieku wygadujesz, jaka to Syrena? To że ubrałeś swoją samoróbę w poprzerabianie blachy od Syrenki wcale nie znaczy, że ciągle jest to Syrenka! To zwykła samoróba, poskladana z klagów z całej parafii – ni przypiął, ni wypiął! Równe dobrze mogłeś to "ubrać" w pociętą karoserię – na przykład – Trabanta, albo jakirś inne figle-migłe.

  2. Syrena piękna,szkoda że nasze dupy wołowe z FSO nie produkowały dalej tych aut lub nowoczesnych Polonezów bo też widziałem ponezika.Tylko wszystko osiadło na laurach i zamknęły fabrykę.Jaki tam jest zbiornik paliwa i na czym jeździ ta strenka

  3. Nie chciałbym wyjść na malkontenta – ale co w tym samochodzie tak naprawdę zostało ze Skarpety? Zmieniła się nawet linia dachu. Zdecydowanie na plus, że pozostawiono metalową syrenkową deskę. Najczęściej w tego typu projektach jest wsadzona plastikowa z nowoczesnego wozu.

  4. Mieszkam we wloszech. Do morza mam 300 m. Co dzien rano mam pod domem Ferrari i inne bolidy , uwierzcie nikt nie zwraca na to uwagi , to sie juz przejadlo , ostatnio jak zaparkowal Mustang Mach1 z 69r. zaznacze ..silnik 12 w rzedzie …..ludzie!!!!! Poezjia glosu silnika !!!w stanie karoserii agonalnym to nawet przyjechala TV. I nagrala z gosciem wywiad , cos pieknego a te zegary !!! I lewar wysokosci 40 cm od automatu !! Na Ferrari nikt nie patrzyl!!!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!