Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Nasze koszty elektryki. Jak rozplanować elektrykę w domu? – budowa domu parterowego 2021 2022Za nami kolejny etap budowy – elektryka 😉 W filmie omówienie kosztów jakie ponieśliśmy i wskazówek, które braliśmy pod uwagę …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “Nasze koszty elektryki. Jak rozplanować elektrykę w domu? – budowa domu parterowego 2021 2022

  1. Cena super ale i instalacja adekwatna do potrzeb. Dla przykładu znam jednego co już wydał 60000 na instalację a szafę ma jak w fabryce pytałem po co ale to taki typ nie liczy kasy choć wcale jej nie ma dużo ale 2 bańki w dom włoży a będzie się 10 lat budował jak dożyje.

  2. A ja widziałem… Prześwitujące kable … Teraz to kwestia grubości tynku, jego rodzaju … A potem wykończenia (tapeta, farba, jej rodzaj )… A jak było robione na budowach o których wspominałaś tz n brat i rodzice? Pokaż jak wyszło/wyjdzie…

  3. Witam sam jestem na etapie wykańczania swojego domu a , jako elektryk oglądając wasz film mogę powiedzieć wybraliście wersję eko wiadomo że będzie działać ale to jest minimum które elektryk musi zrobić oraz dostarczyć protokół z pomiarów instalacji. Osobiście proponował bym większą rozdzielnie( nie widać wszystkiego ciężko odnieść się co tam jest) można dodatkowej rozdzielnie IT kable internetowe/komputerowe i tv ( wiadomości nie wszyscy potrzebują ale w XXI wieku sprzęty elektroniczne bez internetu a tu właśnie robi się problem i wi-fi nie wyrabia. Ponadto można zrobić lub wyprowadzić przepusty na bramę, domofon, garaż, wiatę, oświetlenie ogrodu, gniazdo do łądowania samochodu, fotowoltaika i wiele innych rzeczy o których jeszcze nie wiemy.Przewody osobiście bym bruzdował ( zależy jakie tynki i czy później będzie szpachla) ale lepiej nie ryzykować. Z własnej wiedzy mogę powiedzieć że wszystko było dużo wcześniej planowane to cały czas są przeróbki instalacji( najwięcej oświetlenie) nie w tym miejscu co wcześniej planowaliśmy. Pozdrowienia dla wszystkich i wytrwałości w dalszym budownictwie.

  4. Witam. W maju/czerwcu planujemy ruszyć z budową UA 28 po małych zmianach. Czekamy na końcowe zezowlenie na budowe ze starostwa. Formalności wraz z działką trwaly przeszlo rok! Bardzo spodobał nam się ten projekt, prosty i ekonomiczny. Dzięki Wam zobaczylam jak będą wyglądać pomieszczenia 🙂 Będziecie naszą inspiracją.

  5. Ba, nie tylko włącznik światła górnego przy łóżku, a możliwość wyłączenia kinkietu/lampki po drugiej stronie łóżka, jak druga połówka zaśnie czytając książkę, żeby nie ganiać w okół łóżka

  6. Mało jest tu do dodania 😉 Można jeszcze rozważyć zasilanie bramy wjazdowej, domofon/videofon, garaż/szopa/blaszak zewnętrzny. W rozdzielnicy można umożliwić podłączenie agregatu do awaryjnego zasilania instalacji.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!