Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

86# Najpierw masa! czyli naprawa oświetlenia | elektryk wysokich napięćSiemano! oświetlenie przygasało w trakcie jazdy po nierównym terenie – trzeba było naprawić bo co somsiady piowiedzo?!

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

15 thoughts on “86# Najpierw masa! czyli naprawa oświetlenia | elektryk wysokich napięć

  1. Nie no nie mam pytań paaaanieee 😁😁 jako elektryk z kształcenia jestem dumny widząc taka owalona perfekcyjnie robotę 😁😁 niemal jakbym u siebie robił 😝😝 a poważnie to widzę posłuchałeś się z tą masą i mam nadzieję że pomoże 😉 a w kwestii opryskiwacza Łukasz skoro masz tylko jeden powiedzmy wolałbyś oszczędzić sobie dlubania i marznięcia paluchów to kupujesz sobie glixol do rozcieńczenia i zalewasz opryskiwacz, waleczek włączasz puszczasz na rozdzielacz, dysze i wyłączasz, nie ma prawa zamaznac a na wiosnę ciach wypuszczasz robisz płukankę i jazda w pole biała gwiazda 😁😁 zawsze czymś miłym zaskoczysz w filmie jakimś grepsem, przemyśleniem czy tekstem, a z tych tekstow to można by było powoli już leksykon tworzyć 😁😁 pt. "Słowotwórcze mądrości muzyka co po gospodarstwie pomyka" paaaanieee miliony egzemplarzy sprzedane 😁😁 a laski piszczą i w kolejce majtkami rzucają 😁😁😁

  2. Do pompy (przynajmniej w Biardzkim) leje się Transol. 5 litry bodajże 80 zł kosztuje. O silnikowym też słyszałem, ale chyba lepiej Transol, bo cena ta sama można rzec a głowa spokojna. Pozdrowionka!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!