Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniuMontaż instelecji elektrycznej z Bruzdowanie w tynku. Osadzenie puszek i podłączeniu wszystkiego w rozdzielnicy. Tak wyglada …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

18 thoughts on “Montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu

  1. Bardzo ładnie, pomysłowo i bez zbędnego naciągania klienta. Prosta mała rozdzielnica nie to co u innych youtuberów szafy sterownicze rodem z zakładu pracy. Abo sieci lan w domach z 7kat. a szafa multimedialna gdzie zmieści się router światłowód i ewentualnie switch tplinka za 20zł. ale ma pan 7 kat sieć a nikt nie mówi ze router kosztuje 2,500 zł i potrzebuje miejsca minimum mała szafa rack.

  2. Puszki na piankę montażową osadzane? A fe. No i jeśli jest to domek indywidualny, a chyba raczej tak, to rozdzielnica cokolwiek skromna jest.. Chyba że to na prawdę mały domeniek, ale taki ci on mikry to nie jest. Ani chybi, za mało obwodów jest.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!