Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MIESZKANIE POD WYNAJEM PO 17 MIESIĄCACH | USTERKI, BRUD I ZŁAMANE ŁÓZKORemont mieszkania przeprowadziliśmy wspólnie z Wami. Teraz zobaczmy jak wygląda mieszkanie pod wynajem po jednym …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

17 thoughts on “MIESZKANIE POD WYNAJEM PO 17 MIESIĄCACH | USTERKI, BRUD I ZŁAMANE ŁÓZKO

  1. Panie Dominiku, spisaliście się z Żoną na medal, mieszkanie aż lśni, żeby tylko lokatorzy bardziej dbali…. Tak przygotowane mieszkanie pod wynajem to niestety rzadkość.
    Pozdrawiam Państwa serdecznie i pochwała dla Pana Taty za deskę 😂👏😉👍😁😂🤣😅

  2. 5:50 Jak używasz wkrętarki do wkręcania wkrętów to zmniejsz sprzęgło na 3-4 chociaż, bo wyślizgujesz nakładki aż po uszach strzela 😀 Jeśli chcesz wkręcić też główkę by nie wystawała to o jej średnicy weź wiertło i nawierć milimetr z góry i masz gotowe. Szkoda wydawać kasę co chwile na nakładki.

  3. Tytuł nieco mylący i exlokator mógłby się z pozoru obrazić, a na poważnie to szacunek dla gościa ze tak uszanował mieszkanie. Pozdrawiam i powodzenia!

  4. 17 miesięcy to długo gość nie pomieszkał. I wiem że ładnie pytać o pieniądze, w takim razie spytam nie bezpośrednio po ile jest wynajem takiego mieszkania w okolicy i ile zakup takiego mieszkania w okolicy. Kwestia okresu zwrotu. Jestem aktualnie przez możliwością zakupu mieszkania no i się zastanawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!