Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

#42 #Remont starego domu // Zaoszczędziliśmy ponad 100 000zł- na czym?Remont starego domu to nie rzadko ciężki orzech do zgryzienia i kalkulacja czy włożone pieniądze i praca się zwrócą. Nikogo nie …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “#42 #Remont starego domu // Zaoszczędziliśmy ponad 100 000zł- na czym?

 1. Szanuje Waszą pracę, bo sam remontowałem mieszkanie w kamienicy (strop, tynki, rekuperacja, elektryka, okna, drzwi, nowy układ i ściany, g-k, sufity podwieszane, i większość wykończeniówki) – Kwoty, które jednak podajecie jako różnica jest zawyżona.

 2. Tak kiedyś budowano domy, systemem gospodarczym. Pomagała cała rodzina. Budowało się trzy lata, ale budynki mocne, solidne i dużą satysfakcją. Często rodzeństwo budowało się po kolei i kilka lat było co robić. Kobiety też ciężko pracowały ale było fajnie. Jesteście bardzo pracowici ale to się wam opłaci. Życzę powodzenia, zdrowia i dużo sił.

 3. Praca własna ma jeszcze drugi niepoliczalny aspekt, świadomość że ,,my to sami zrobiliśmy bo mieliśmy odwagę i wiedzieliśmy jak" , to dopiero jest wartość dodana. Pozdrawiam.

 4. Podobnie jak Wy z mężem sami: skuwanie tynków, instalacja wod-kan, chudziak, wyrównanie poziomu podłóg i kilka innych. W jednym pokoju mieliśmy pod legarami niezłą piaskownicę łącznie wywieźliśmy 60 ton piachu z podłóg :D. Teraz też na szczęście jesteśmy na etapie głównie zlecania prac. Jednak będę mimo tego jak ciężko było, miło wspominać ten etap bo satysfakcja jest, że się zrobiło samemu ogromna 🙂

 5. 100 koła brzmi dla wielu wprost abstrakcyjnie, ale jak to się rozłoży na składowe to wydaje mi się, że mógłbyście do tego jeszcze dołożyć. Choćby na samej elektryce, przy takim domu i kosztach materiałowych rzędu 5 tyś. możecie spokojnie liczyć 15 za robocizne.
  Do wszystkiego należy doliczyć prace projektowo/doradcze oraz doświadczenie, które macie i które pozwoliło Wam na trafione zakupy i wybory a co za tym idzie na redukcję kosztów, co w przypadku "amatorskich" remontów często mocno obniża opłacalność.
  Bardzo kibicuje i czekam na Wasze kolejne filmy!

 6. Ile czasu dziennie spędzacie na budowie? Jak często? Pracujecie zawodowo? Wiem że macie 3 dzieci. Ja też, jesteśmy w trakcie budowy, jestem na etacie. Padam na twarz a głównie co robię na budowie go kupuje wykończeniowke… bardzo Was podziwiam. Trzymajcie się 🙂

 7. Dzięki za sporo cennych wskazówek. Świetny kanał, jestem kilka kroków za Wami z remontem, więc chłonę jak gąbka. 🙂 Jakich Basiu dokładnie używałaś szczotek (konkretny model i gdzie można się zaopatrzyć) do czyszczenia cegły? Efekt bardzo fajny.

 8. Wspaniałą robota Jesteście Niesamowici !!!
  Natomiast ani chwili do stracenia – PIERWSZE CO – Zakryjcie te komory NIEBEZPIECZNE!!! Dzieciaki to żywe sreberka nie do upilnowania!! Udanych prac zabezpieczających !!!

 9. Nie pozostaje nic innego jak zawijać rękawy do dalszej pracy i zacząć rozglądać się za porządną choinką na przyszłe święta Bożęgo Narodzenia w Nowym – Starym Domu 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!