Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

MIESZKANIE OD ZERA #1 – tani i sprytny remontSprawdź jak zmieniały się inne pomieszczenia w mieszkaniu: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “MIESZKANIE OD ZERA #1 – tani i sprytny remont

  1. Te hejty o tym, że jest tu bardziej pokazane, jak w popularnych obecnie seriali fabularno-dokumentalnych, są bezsensowne. Tu chodzi o to, aby było pokazane, że oni się nie opierdzielają i potrafią, że jeśli da się coś zrobić, to co oni pokazują, jest to nic innego, jak talent omawiania wszystkiego krok po kroku i przede wszystkim udowodnienie, że chcecie coś zrobić, to możecie na miarę złota i swoich możliwości (chyba że zrozumiem to że nie macie potrzebnych narzędzi).

  2. Great job, this flat really reminds me of my relatives homes from the 1980s and 1990s, everyone in Poland has one of those units in the living room, I have never seen a single Polish home without one lol and the wooden cladding….omg, it's better off!

  3. Bardzo fajny odcinek. Jednak jak ktoś chcę zobaczyć remont mieszkania i dowiedzieć się jak to się robi jakie są koszta itp to warto odwiedzić kanał 4LiveTechTv chłop ma sporą wiedzę i nie ma tam sztuczności.

  4. Zależy czego się oczekuje. Projektowanie wszystkiego samemu jest super, ale umówmy się, że to jest całkiem spory wysiłek – człowiek musi się natrudzić itd. Świetna sprawa to pomoc firmy, która takim projektowaniem zajmuje się na co dzień i nie jest to dla nich żaden problem. W naszym przypadku znakomicie sprawdziło się biuro DD Projekt.

  5. Nas też czeka taka totalna demolka mieszkania, które właśnie kupiliśmy i mamy już plan jak je urządzimy. Powiem więcej nawet mamy już pierwszy mebel i jest to oczywiście cudowne wręcz łóżko magnolia ze scandicsofa.pl. Mówię Wam prawdziwa piekność.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!