Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Mechanik u informatyka – czas zemstyGdy mechanik przyjdzie do informatyka – czyli gdy przeflet smaruje pinga. Instrybucja, półośki, olej i uszczelki pod głowicą by …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

30 thoughts on “Mechanik u informatyka – czas zemsty

  1. Niby śmichy hichy, ale z tych wszystkich filmików wynika niezbicie, że informatycy, to coraz bardziej takie same robole jak reszta kołnierzyków, czy to niebieskich jak mechanik, budowlaniec, czy białych jak lekarz czy prawnik.

    Informatyk, to już zawód robotniczy i to niestety bardzo często wychodzi, gdy się z informatykami rozmawia – nie ze wszystkimi, to jasne, bo są wśród nich i ludzie o otwartych umysłach i szerszych zainteresowaniach niż tylko piłkarzyki, piwo i konsola, ale jednak im bardziej popularny staje się zawód informatyka, tym bardziej ploretariacki charakter mają sami informatycy.

  2. Różnica jest taka, że mechanik może wyrzucić stary komputer i kupić nowy, który będzie tańszy i lepszy. Informatyk z samochodem już tego nie zrobi.

  3. 1. Nie każdy (większość) mechaników to naciągacze wykorzystujący niewiedzę klientów. 2. Nie każdy (większość) mechaników nie ma pojęcia o informatyce/elektronice i da sobie byle kit wcisnąć. (i na odwrót) (oczywiście wiem, że film powstał w celu humorystycznym, oglądam filmy na tym kanale już od dawna) 3.Niewiedzą sam sobie szkodzisz. 4.Mechanika jest trudniejszą, brudniejszą i cięższą dziedziną niż IT oraz gorzej płatną. (mówię z władnego doświadczenia, pracowałem "i tu i tu", oczywiście są to rozległe dziedziny i bardzo uogólniłem) 5.Większość zależy od człowieka, jeżeli jesteś uczciwy, a do tego dokładnie i sumiennie wykonujesz swoją pracę za rozsądne pieniądze to w tym kraju, żeby godziwie zarobić musisz pracować po kilkanaście godzin dziennie, a i tak więcej niż zarobisz ukradnie ci państwo. Z pozdrowieniami dla Mateuszka Kłamczuszka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!