Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Sposób podłączenia i zasada działania czujnika ruchu PIRhttp://elektrykadlakazdego.pl – Sposób podpięcia czujnika ruchu i zasada działania.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Sposób podłączenia i zasada działania czujnika ruchu PIR

  1. Czy w taki układ można wpiąć sterownik wifi? Np sonoff mini? Mam lampę w ogrodzie, chciałbym żeby świeciła od 19 do 23, a poźniej uruchamiała się tylko na ruch. Lampa ma zmierzchówkę i czujnik ruchu.

  2. A jak podłączyć czujnik mikrofalowy 24V Pawbol na 230V wiem jak podłączyć działa dobrze czy do tego na 24V jest potrzebny zasilacz na 24V proszę o odpowiedź. Nagrałbyś może filmik o tym czyjniku super filmik jak zwykle

  3. Witam a ja ma problem podłączyłem wg tego co pokazywałeś żarówkę ledowa 9w i gdy włączę przyciskiem to ona mruga cały czas gdy wyłącze to nic co może być przyczyna ? Za słaba żarówka czy coś ? Pytam jestem laikiem w tych sprawach 🙂 ogólnie żarówka bez czujnika działa normalnie

  4. A jak pomyle kable i przewód neutralny wprowadzę tam gdzie powinien wchodzić fazowy, natomiast fazowy dam tam gdzie powinien wejść n czyli czujka steruje kablem neutralnym to może sie cos stac czy w ogóle nie będzie działać?

  5. jaką mocą może sterować ten czujnik? Na przykład mogę do niego podłączyć 2 żarówki 100W? Czy coś się za raz stopi w środku? Jakim prądem on steruje?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!