Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zrobiłem instalację wody w domu z rozdzielacza – remont4youhttps://allegro.pl/oferta/noz-do-ciecia-styropianu-190w-zlobiarka-akcesoria-8412501519?utm_medium=afiliacja&utm_source= …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

44 thoughts on “Jak zrobiłem instalację wody w domu z rozdzielacza – remont4you

 1. Niewiem co ta cyrkulacja, ale sam system podoba mi się i wygląda na w miarę prostą robotę. Tyle że lepiej pewnie ułożyć na styropianie jakimś 5cm.

 2. Witam mam pytanie. Czy jak zrobię pętle w domku 140mkw. W obiegu z pex 20 i odejścia fi16 ciepłej wody Czy to będzie dobrze? Dodam ze punktów będzie 5 prysznic wanna umywalka×2 i kran kuchnia?

 3. Ciepła woda miesza się w rozdzielaczu. Jest to dobry sposób żeby ominąć dodatkowa rurkę do cyrkulacji. Ale jest jeden minus. Przy dystansie około 4m od rozdzielacza do punktu odbioru już się robi spory lag Tzn opóźnienie zanim ciepła popłynie…

 4. Witam. Rozdzielacz do wody użytkowej 5 sekcji 1". Moje pytanie brzmi czy to tylko jedna belka. Bo tak mi przyszła przesyłka. Kupując rozdzielacz do podłogówki przykładowo w każdym sklepie i aukcji otrzymuje się dwie belki. Pozdrawiam i proszę o odp. Super kanał i extra filmy.

 5. Ps3 na przejściach w podłodze trzeba robić na wprost+możliwie jak najmniejszy kąt+ wprost. Jak robisz pod kątem to jak za kilkanaście lat ktoś kiedyś chciałby postawić ściankę i wwierci się w wodę to będzie zakładał, że idzie pod kątem prostym na wzdłuż brodzika a nie pod kątem.
  Będą kłuć wszystko dookoła.
  Pozdrawiam serdecznie

 6. Jak ciągniesz minimalnie 3 przejścia np; ciepła, zimna, cyrkulacja to taśma montażowa lepiej wygląda. Do tego dodaj zasilanie i powrót z Co i daje to radę.
  Daję te "T'ki" na dziesiątkę tylko w łazience na ostatnim podejściu przed ścianą jak cyrkulację już zamknąłem.
  Pozdrawiam serdecznie!

 7. Timelapsy są bardzo dobrym sposobem prezentacji obszerniejszego i długotrwałego zakres prac. Jeśli dodatkowo są okraszone komentarzem to naprawdę robią robotę.

 8. Jestem ciekawy jakie jest subiektywne odczucie użytkowników z cyrkulacją z rozdzielacza a cyrkulacją z trójnika. Przy rurce 16mm w jednym metrze mieści się 800ml wody, więc przy 3 metrach to już 2,4 litra. Domyślam się że na tak krótkim odcinku woda częściowo jest nagrzana wodą w instalacji więc rzeczywiście trzeba zlać mniej wody niż znajduje się w rurce.

 9. A nie myślałeś o tym, żeby izolacje kończyć 0,5cm przed śrubunkiem przy rozdzielaczu? Jeśli będzie kapało z któregoś, to woda popłynie izolacją i wyjdzie w zupełnie innym miejscu.

 10. Timelapse sa dobre bo czasem coś co o czym zapomnisz wspomnieć (bo np jest to coś prostego dla Ciebie) zawsze można podejrzeć na filmie. Dobry kanał. Oby tak dalej. Powodzenia. ✌️

 11. Czy orientujesz się może ,jak to jest ,jeśli mam w projekcie system trojnikowy ,a chciałbym może wykonać tym systemem , czy będzie problem przy odbiorze domu , czy to nie ma znaczenia jakim systemem zrobię ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!