Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zamontować napęd do bramy przesuwnej – remont4youFilm powstał przy współpracy z firmą elektrobim Link do napędu: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “Jak zamontować napęd do bramy przesuwnej – remont4you

  1. Witam. Jak po czasie zachowuje się mocowanie silnika do słupka? Słupek 80tka? Jaka gruba ta podstawka 3mm?

    Nie wiem czy u siebie tego nie zrobic

  2. Film jak zawsze bardzo dobry w Waszym wykonaniu. Robota pierwsza klasa. Natomiast jak ktoś nie ma doświadczenia, warto jednak skorzystać z pomocy wykwalifikowanych osób. U siebie tak zrobiłem przy Bft. Raz, że mi dobrali siłownik do bramy, dwa ogarnęli montaż i programękę. Samemu bym nie ogarnął 🙂

  3. Powiedziałeś i pokazałeś akurat to co chciałem się dowiedzieć- dzięki. Co do samego montażu to mam małą uwagę- wydaje mi się, że uchwyt najazdu zamontowany do słupka na śrubach samo gwintujących prędzej czy później odpadnie bo te śruby są za delikatne na uderzenia zamykającej się bramy i ew. podmuchy wiatru.

  4. Estetyczna robota. Mogłeś jeszcze rozbudować układ o drugą linię fotokomórek na wysokości słupka na którym przymocowałeś napęd. Ale wtedy musiałbyś zamontować słupek końcowy w osi bramy, który miałby "uszy" na których byłyby zamocowane fotokomórki. 🙂 Mam u siebie takie rozwiązanie i wtedy jest 100% pewności że brama nie uderzy cokolwiek. 🙂

  5. Dzień dobry, czy mógłby Pan powiedzieć coś na temat tego napędu? Jak spisuje się po dziesięciu miesiącach użytkowania, czy występowały jakieś awarie, problemy ze sterownikiem itd. Przymierzam się do zakupu i Pańska opinia byłaby dla mnie pomocna. Pozdrawiam.

  6. Czesc Krzychu widzę że też wybrałeś podobny napęd jak ja montuję są dobre 👍 i tanie i występują pod wieloma nazwami, czy krańcówki nie dały ci popalić ze zgraniem 😂🤣, twoja centralka jest od góry a u mnie z boku.

  7. Jako wierny obserwator chwalę oczywiście za kolejny fajny film. Moim zdaniem wiele zależy też od tego, z jaką automatyką mamy do czynienia. Np. dla mnie osobiście BFT ma bardzo dobrą jakość wykonania i prosto je podłączyć. No i efekt działania później jest zgodny z oczekiwaniami

  8. Fajna robota,jednak tą dziurę w słupku od czujki na dole bym zakleił czymś żeby woda nie dostała się z gruntu do środka słupka,może dużo nie wpłynie ,ale woda zawsze znajdzie dziurę.Drugie to czy nie szybciej było odkręcić czujkę i dać dłuższy przewód niż kłuć w tym betonie.Robota spoko i parę złociszy w kieszeni za montaż.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!