Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zabezpieczyć instalację zamkniętą przed przekroczeniem max. dopuszczalnego ciśnienia? AFRISOMembranowe zawory bezpieczeństwa zabezpieczają instalację zamkniętą przed przekroczeniem maksymalnego, …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “Jak zabezpieczyć instalację zamkniętą przed przekroczeniem max. dopuszczalnego ciśnienia? AFRISO

  1. Jaki zawór powinienem zastosować w swoim piecu zasypowym, gdzie producent podaje max ciśnienie w układzie zamkniętym 2.5bar?
    Przy jakim ciśnieniu rozszczelni się zawór np. 2bar a przy jakim nastąpi całkowite otwarcie?

  2. Miałem już dosyć cieknącego zaworu bezpieczeństwa i postanowiłem coś z tym zrobić. A mianowicie: na rurze doprowadzającej zimną wodę z sieci zamontowałem zawór kulowy trójdrożny. Na 3 wyjściu połączyłem zawór bezpieczeństwa – zamykając dopływ zimnej wody zawór trójdrożny przekierowuje ciśnienie wody z bojlera na nasz zawór bezpieczeństwa co w przypadku wzrostu ciśnienia spowoduje jego otwarcie. W czasie normalnej pracy bojlera wzrost ciśnienia jest cofa się do sieci.
    Czy jest to według Was prawidłowe rozwiązanie?

  3. z doświadczenia napisze tak przektręcenie pokętła na zamontowanym zaworzę w 90% przypadków kończy się ciągłym wyciekiem przez zwór niezależnie od ciśnienia

Dodaj komentarz

Zadzwoń!