Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak wygląda zestaw do nauki podstaw elektroniki? Na przykładzie zestawu do kursu ForbotaCzęsto słyszymy, że nasze zestawy do nauki podstaw elektroniki są idealne dla początkujących. Miło słyszeć takie głosy, dlatego …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

27 thoughts on “Jak wygląda zestaw do nauki podstaw elektroniki? Na przykładzie zestawu do kursu Forbota

  1. Witam. Widzę, że oferujecie w sprzedaży także podręcznik KURS PODSTAW ELEKTRONIKI POZIOM II. Myślę, że czas na taki podręcznik POZIOM III, a w temacie GENERATORY i OSCYLOSKOPY, czyli posługiwanie się tymi przyrządami dla początkujących elektroników. W zestawach oczywiście opisy np wzmacniaczy i innych urządzeń które można skutecznie diagnozować podanymi przyrządami. Myślę, że będzie to ciekawsze doświadczenie dla amatorów niż posługiwanie się tylko samym multimetrem. Pisząc o generatorach wcale nie mam na myśli drogich urządzeń ale właśnie tanie w granicach do 100zł dostępne na Allegro, a biorąc pod uwagę oscyloskopy trzeba by było przy opracowaniu materiału uwzględnić posiadanie przez amatorów także starszego typu tańsze przyrządy jak sc 112A i podobne. Bogatsi zainwestują w droższe. Widzę na Allegro z Chin za 700zł. Co o tym Panowie myślicie? Pozdrawiam.

  2. Interesuję się serwisowaniem płyt głównych w laptopach, konsolach gier wideo itp. Czy po ukończeniu kursu elektroniki posiadacie szkolenia, które bardziej zbliżają się do mojego zainteresowania?

  3. Mega kurs. Przed kursem byłem zielony jak trawa na wiosnę. Wszystko zrozumiałe i wyjaśnione, że mysisz to zakumać, inaczej poprostu się nie da:) Polecam wszystkim rozpoczynającym zabawę z elektroniką.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!