Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak ukryć przewody od telewizora?Jak wykonaliśmy przepust TV z kanału wentylacyjnego 0,5m ? Przygotowanie ściany pod beton architektoniczny.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

40 thoughts on “Jak ukryć przewody od telewizora?

 1. Hej. Pytanko. Jak już zamontuje kanał to czy mogę wykończyć np klejem do siatki lub klejem do gasbetonu zamiast tynku cementowo wapiennym ? Chodzi mi o wtopienie siatki. Wspomnę że potem na to będę miał tynk kładziony aby to się trzymało aby nie odpadło kiedyś

 2. Dziękuję za ten filmik. Czeka mnie dokładnie to samo w najbliższym czasie. Mam pytanie co to za urządzenie w 4:40 minucie czasie trwania filmu? I czy da się tym pogłębić w betonie? Niestety sama bruzdownica jest zwykle do 30mm a na ten kanał trzeba co najmniej z 60mm? Pozdrawiam.

 3. Też się namordowałem przy ostatnich wykończeniach. Pech chciał że właścicielka zażyczyła sobie w ostatnim momencie jeszcze podświetlenia całej obudowy pod tv. Na gwałt musielismy sciągać płytki z flexgips. Na szczescie chłopaki bez problemu ogarnęli obudowę na czas w dodatku wyszlifowaną od razu do przykręcenia, wiec w sumie nawet udało sie nadrobić czas

 4. ogólnie film ok ale robota na budowie w japonkach to już Was poniosło hahahah 🙂 tak jak w szpilkach niektóre panie idą w góry 🙂 a kanał lepiej zrobić na piankę już sposób sprawdzony bez męczenia się z dociskiem kanału

 5. Juz mowie co jest zle. Puszka z pradem i internetem powinna byc u gory telewizora. Przepust cakiem nie potrzebny chyba ze schowasz tam kabel optyczny. Uwierz powiesisz tv na wieszaku i nic tqm nie przelożysz łacznie z tym źe zle go umiejscowileś.. pozdrawiam wieszałem 3 miesiace temu 75 cali.

 6. Rany…naprawde robicie film "o osadzeniu plastikowego kanału"? Widze że zmierzamy na yt do publikowania poradników "jak korzystać z drabiny"

 7. cos wspominaliscie o końcu prac i parapetowie we wrzesniu dajcie znac co i jak bo juz duzo czasu nie zostało a trzeba watrobe oszczedzac na ten dzien zaproszenia pocztą bedziecie wysyłac czy jak

 8. Trochę bez sensu dawać taki duży przepust do tv gdzie do nowoczesnych tv idą tylko dwa przewody: zasilanie, plus światłowód np. w Samsungach. Wszystkie przewody sygnałowe podłącza się do osobnej "puszki" – one connect box, ktorą można schować za mebel lub w szafce, komodzie itp.

 9. Było wykorzystać rury kanalizacyjne fi 40 bądź fi50 .do tego kolanka ma górę i dół.
  Ja sam zrobiłem tak jak na filmie i po czasie żałuję. Nie trzeba by tak wielkiego otworu wykuwac wycinać. A efekt też zadowalający. Teraz wszystko hdmi, usb czy skretka utp to nie potrzeba tak wielkiego przepustu.

 10. Na tej ścianie 65" minimum, albo projektor. Teraz są fajne projektorki laserowe/led-owe które z odległości 0,5m rzucają 100-120" obraz.
  Najoptymalniejsza wysokość TV jest gdy dolna pozioma krawędź TV jest na wysokości oczu oglądających (oczywiście w skali ogólnej, każdy moze mieć swoje indywidualne preferencje), podjedzcie do IKEA i zobaczcie. To jest uniwersalna i skuteczna metoda na rozkminienie jak wysoko TV na ścianie wieszać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!