Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Bosak & Mentzen odc.3 – Cieszyński rozdaje laptopy a Czarnek willeKrzysztof Bosak & Sławomir Mentzen Subskrybuj nasz kanał: https://tinyurl.com/23fww2uy Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇ Lajkuj …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

40 thoughts on “Bosak & Mentzen odc.3 – Cieszyński rozdaje laptopy a Czarnek wille

 1. A propos mądrzejszych – przypomniało mi się opowiadanie Harrison Bergeron (nakręcono dość dawno temu też film na podstawie tego opowiadania) – wydaje się proroczy w świetle tego, o czym Panowie mówią w tym odcinku. Polecam 🙂

 2. W pruskiej szkole chodzi o wychowanie posłusznego obywatela, a nie na dostarczenie ludziom narzędzi do rozwiązywania problemów. To nieliczni się wyłamują – zdolni, buntownicy i inni, którzy czują, że coś jest nie tak, ale nie bardzo wiedzą co. Ja w szkole myślałem, że zdechnę z nudów i dopiero coś, co mnie zainteresowało i zrobiło na mnie wrażenie zobaczyłem na studiach. Ale ile lat musiałem czekać na te studia i na ten dyplom? A wcześniej ile czasu zmarnowałem na naukę prostego siedzenia? Koszmar.

 3. Chętnie posłuchał bym czegoś odnośnie polityki mieszkaniowej dla młodych (czy nawet nie). Sam mam 35 lat i nie jestem w stanie ani dostać kredytu na mieszkanie ani nie jest w stanie zapewnić mi je miasto tłumacząc się brakiem wolnych przydziałów, co jest totalną bzdurą.

 4. Wierzyłem w was, ale zaczęliście bezczelnie manipulować i kłamać (m. in. przymusowy pobór, podatek ze zbiórek na chore dzieci)

  KONFABULACJA 👎👎👎

 5. Jeśli chodzi o badanie budynku ile ciepła uchodzi i ile trzeba zużyć energii do ogrzania domu to jestem za. Po pierwsze z tego powodu ze przy zakupie mieszkania lub domu będę wiedział ile będę wydawał na ogrzewanie. W Danii jest to wprowadzone od kilkunastu lat i ludzie omijają domy gdzie znaczek jest F lub G albo nie płacą tyle za m2 . Jeszcze w Polsce powinno się wprowadzić raport budynku lub mieszkania zrobionego przez profesjonalistyczną firmę. I on w raporcie pisze wszystkie wady i usterki domu. W tedy można zbić z ceny po przeważnie zwykły Kowalski nie zna się. Noi dodatkowe ubezpieczenie na wady ukryte. Np wcześniejszy właściciel zamalował grzyba w łazience i sprzedał mieszkanie a po 5 msc wychodzi grzyb. Wtedy wcześniejszy właściciel musi zwrócić koszty remontu. To by wyemilinowalo dużo cwaniactwa . Po drugie na co komuś budować dom 250 m 2 jak jest rodzina trzy osobowa gdzie dziecko wyprowadzi się za 20 lat i dwoje dziadków będzie siedziało w tak dużym domu a na górę nawet nie wejdzie ze względu na zdrowie. W takim razie niech płacą duże rachunki w Skandynawii średni dom ma powierzchnie 140 m2 i są szczęśliwymi ludźmi nie tak jak w Polsce trzeba się pokazać dwa piętra w górę i stoi później puste. Tylko niech nikt nie pisze ze jestem biedny dlatego taki komentarz. Nie jestem bogaty mieszkam w bliźniaku 117 m2 i wynajmuje 3 dwu pokojowe mieszkania. Mieszkamy w czworo i więcej nam nie potrzeba.

 6. Poświęćcie kilka rozmów o tym, co zrobić, aby stopniowo coraz więcej Polaków głosowało na postulaty wolnościowe, a nie na postulaty socjalistyczne. Na chwilę obecną nadal 90% wyborców chce głosować na pomysły jako żywo przypominające PRL.

 7. Moj głos zawsze dla was panowie! 👍 Podatek od podatku z podatkiem 😂 ślad węglowy = ogłupianie ludzi plus kontrola. Raj do życia będzie chyba w Afryce ale nie na terenie Unii.

 8. Te maturalne wymagania są obniżone ze względu na co? Dzieci się nie nauczyły? A co robili nauczyciele? Pensje brali?? Jeśli jednak dzieci miały nauczyć się same to po co w ogóle są nauczyciele?

 9. Witam,,, droga konfe,,,, nic wam nie da puste gadanie do trybun jak nie będziecie mieli wpływu na zmianę ustaw czy swoich pomysłów ,,,,, musicie wspierać PIS by współrządzić i mieć wpływ na wasze projekty????? z kim pójdziecie pod ramię z komuchami?? którzy zawsze doili Polskę i to są zdrajcy i nigdy im nie zależało na Ojczyźnie którą mieli i mają w Moskwie ,,, myślcie realnie ,z kim i jak myślicie wprowadzać wasze pomysły bo inaczej nasze glosy będą straconymi i pustymi,,,,, pozdro,,,

 10. Nie podoba mi się w którą stronę idzie Konfederacja z tego co mówi Dziambor nie dotrzymują zawartych umów więc jeśli zrywają umowy między sobą to na pewno nie będą dotrzymywać obietnic nam danych

 11. Ciekawe czym się staniecie jeśli uda wam się wygrać ten wyścig szczurów. Uśmiałem się parę razy przy okazji tych nachalnych prób promocji myśli konfederacyjnej "na szczęście konfederacja robi inaczej". Fajny program, dobrze że w końcu jacyś politycy wpadli na to że można wyjść poza telewizję i zrobić to dobrze. Trzymam kciuki, życzę sukcesów i mam nadzieję, że z czasem nie staniecie się kolejną tragedia jaka spadła na ten kraj.

 12. Kilka uwag. 1) Świadectwo charakterystyki energetycznej określa wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną doużytkowaniem budynku czyli energii na potrzeby ogrzewania i wentylacji, przygotowania ciepłej wody użytkowej, chłodzenia. 2) To będzie tylko informacja, tak jak klasy energetyczne pralek/lodówek. Na razie nie ma mowy o tym żeby blokować kupno sprzedaż budynków drogich energetycznie. 3) Spotkałem się z podobną rzeczą jak w Anglii wynajmowałem mieszkanie. Dzięki świstkowi wiesz ile będziesz płacił za ogrzewanie/utrzymanie mieszkania. 4) Każdy właściciel będzie musiał zapłacić ok kilka stów za świstek. 5) Wentylacja mechaniczna mimo, że droższa to lepsza. A wraz z rekuperacją daje oszczędności.

 13. Niedługo zostanę mordercą.
  Moja własna siostra uważa, że emeryci, policjanci, podobnie jak cała budżetówka płacą podatki i to właśnie oni utrzymują naszą ojczyznę w przeciwieństwie do tych złodziei prywaciarzy, którzy oszukują na podatkach.
  Ludzie trzymajcie mnie bo zamorduję.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!