Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

INTELIGENTNY DOM WIFI z Eura-Tech El Home | Czyli SONOFF po polskuSterownik WIFI Eura-Tech El Home jest bliźniaczo podobny do popularnych SONOFF firmy ITEAD. Czy są w takim razie od nich …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “INTELIGENTNY DOM WIFI z Eura-Tech El Home | Czyli SONOFF po polsku

  1. UWAGA BĘDZIE KONKURS 🙂

    Jak tylko wrócę z majówki, to przygotuję dla was konkurs w którym do wygrania będą wszystkie 3 sterowniki pokazane w odcinku. Mam już pewien plan jak maiłby wyglądać, ale jeśli macie jakiś fajny pomysł na jego przeprowadzenie to napiszcie koniecznie w komentarzu pod filmem – jak mi się spodoba to na pewno wykorzystam :).

  2. Czy 2 sonoffy na supli z czujnikami temperatury sterujace silownikami grzejnikow potrzebuja innych dodatkow by ze soba wspolgrac wraz z 2 telefonami i 1 tabletem na scianie? Chcialbym sobie zrobic proste, ale przyjemne w uzytkowaniu sterowanie ogrzewaniem.

  3. Wszystko fajnie tylko jak mój router działa w dwóch zakresach 2,4 i 5 Ghz i w tym momencie sonoff nie chce się połączyć. Musze wyłączyć 5 gHz i filtrowanie adresów mac i dopiero chce współpracować. Czy ktoś wie jak to można obejść?

  4. Potrzebuje urządzenie z czujnikiem – które wyłączy mi urządzenie przy np. 80 stopni a włączy ponownie przy 70. czyli odwrotnie do pokazanej funkcji w sonoff . Można to ogarnąć org softem ? lub jakims innym ? Czekam na odpowiedz
    Pozdrawiam

  5. Szmalu czy i w jaki sposób mogę Ci się odwdzięczyć za natchnienie w zakresie inteligentnego domu? Może jakiś Patronite? Bardzo pozdrawiam i dzięki za to co robisz!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!