Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Grzesio Elektryk | PIERNIKOWE BAJKI | s. Anna Walaszek FMMW pierwszym odcinku „Piernikowych Bajek” s. Anna Walaszek nie tylko przeniesie nas do niezwykłej pracowni elektryka, ale …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Grzesio Elektryk | PIERNIKOWE BAJKI | s. Anna Walaszek FMM

  1. Jeśli Ci się podobało, nie zapomnij zasubskrybować nasz kanał, dać łapkę w górę 👍, zostawić miły komentarz 📝 i udostępnić filmik znajomym 📣, a oglądając reklamy 📺 umożliwiasz tworzenie wartościowych produkcji.

  2. Brak mi słów. Co za piękna bajka! Taki dobór słów, pouczająca, zbliża do Boga a Siostra zna ją na pamięć, brawo! Jestem pełna uznania i podziwu. Bóg zapłać i szczęść Boże!

  3. Siostra jest niesamowita! Talent to mało powiedziane! Nie tylko treść, ale sposób opowiadania 😍 nasza córeczka była zachwycona! Wyciszyła się słuchając uważnie i zasnęła 30 sekund po bajce ☺️👍

  4. Nareszcie! Siostra Anna. Po bajce o państwie słodkości i kwaśności, czekaliśmy i nagłe jest. Dziękujemy Siostro. Jest Siostra darem od Najwyższego. Takie bajki to ja rozumiem. Niech tylko mój Piotruś się jutro obudzi, to dopiero się ucieszy.
    Kochamy Siostrę i czekamy z niecierpliwością ♥️♥️♥️♥️♥️

Dodaj komentarz

Zadzwoń!