Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

CZY WARSZAWA JEST NAJBOGATSZYM POLSKIM MIASTEM?Lepiej mieszkać w mieście bogatym czy mniej zamożnym? Odpowiedź wydaje się prosta. Ale czy Warszawa jest najbogatsza?

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

31 thoughts on “CZY WARSZAWA JEST NAJBOGATSZYM POLSKIM MIASTEM?

  1. Niestety ale kłamiesz i manipulujesz faktami. Nie pierwszy raz z resztą. Mówisz o miastach a potem wspominasz o gminie Kleszczów lub Rewal, to nie są miasta… Zeroemisyjność autobusów też można uznać za manipulację (choć zapewne niezamierzoną), gdyż nawet tramwaje powodują emisje zanieczyszczeń, tyle że znacznie mniejsze, lub wręcz niezauważalne w porównaniu z samochodami spalinowymi (i nie mam na myśli źródła prądu) ale jednak one są i nigdy żaden pojazd nie będzie tak naprawdę zeroemisyjny.

  2. Dostałeś orgazmu przy prowadzeniu tego info. Nie podnicaj się tak. Wychodzi śmieszne.
    PS. Ręce z kieszeni. Trochę powagi i szacunku. Czy rodzice i szkoła nieauczyla?

  3. Badanie ilości mieszkańców natężeniem sieci komórkowej… Bardzo inteligentne, kiedy ludzie często mają po kilka komórek. Następnym razem prosimy statystyków o badanie ilością chromosomów xD

  4. Panie prowadzący, obecnie rzeczywiście prezentuje się Pan rewelacyjnie! Pamiętam gdy dobre kilka miesięcy temu mówił Pan, że czuje się dużo pewniej siebie. Wtedy jeszcze nie byłem co do tego przekonany. Jednak po obejrzeniu ów odcinku nie mam już najmniejszych wątpliwości.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!